Skupiny létají s Honzou

Austrálie a Nový Zéland

12 490 Kč
24.1.2018 9:49 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

© A forester kangaroo - PanBK pod CC

Levné letenky do Austrálie pořídíme v nabídce Air China.
 

Zpáteční letenky z Londýna do Brisbane, Aucklandu, Melbourne a Sydney pořídíme kolem 13 000 Kč. Do Londýna se pak dopravíme za pár stovek z ČR. Letenky jsou dostupné na termíny na jaře a potom na podzim 2018.
 
Letenky z Londýna do Brisbane za 12 490 Kč rezervujte zde
Letenky z Londýna do Aucklandu za 12 990 Kč rezervujte zde
Letenky z Londýna do Melbourne za 12 990 Kč rezervujte zde
Letenky z Londýna do Sydney za 13 390 Kč rezervujte zde
 

Jak do Londýna

Na výběr máme i víc odletů a příletů do Londýna, vybírat tak budeme tak, abychom mohli navázat přípoje do ČR. Let Air China je operován z letiště Heathrow, na to se dopravíme z centra metrem nebo z menších letišť jako je Luton nebo Stansted autobusy National Express. Na přesun je potřeba počítat s rezervou 4-5 hodin, přestupy nemáme garantované. V nabídce z ČR máme levné spoje do Londýna s Ryanair z Ostravy, Brna, Pardubic a Prahy. Wizz Air a easyJet pak létají z pouze z Prahy. Jednosměrné letenky se dají pořídit už od 250 Kč, obvykle se budeme pohybovat se zpátečkou kolem 1 000 Kč. U Ryanairu využijeme jednoho menšího a jednoho většího zavazadla, která nám bude následně u nástupní brány odbaveno. u Air China pak toto zavazadlo odbavíme rovnou na check-inu.
 
Letenky jsou s delším přestupem v Číně – ideální na výlet, při kterém využijeme tranzitní víza.

Chystáte se navštívit Austrálii? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *