Skupiny létají s Honzou

Austrálie: MELBOURNE

14 990 Kč
5.6.2018 8:36 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

V nabídce čínských aerolinek China Southern seženeme letenky do Austrálie.
 

Na spoustu listopadových termínů seženeme letenky z Mnichova nebo Norimberku do australského Melbourne za 14 990 Kč. Po nějaké době tak koupíme výhodné letenky k protinožcům z některého z okolních letišť. Lety jsou naplánovány se dvěma přestupy v Amsterdamu a Kantonu, jejich délka se pohybuje od 2 do 5 hodin čekání, na návštěvu některého z měst po cestě se tedy přestupy příliš nehodí. V ceně letenky je příruční zavazadlo a dvě odbavená zavazadla do 23 kg.
 
Letenku Norimberk – Melbourne rezervujte zde
Letenku Mnichov – Melbourne rezervujte zde
 

Jak do Norimberku a Mnichova

Na letiště v Norimberku dojedeme autem z Prahy do 3 hodin. Parkování vyjde na přibližně 10 € na den. Mezi Prahou a Norimberkem pak jezdí i přímé autobusy DB případně Flixbusu, jednosměrné jízdenky startují na ceně kolem 10 €.
 
Na letiště do Mnichova a zpět se dopravíme nejpohodlněji autem, nejlevnější parkování na týden nás vyjde asi na 1 500 Kč. Na letiště do Mnichova míří také přímé autobusy Flixbusu nebo Regiojetu, do centra města nás pak zavezou vlaky ČD nebo autobusy DB – na letiště se pak dopravíme příměstskou vlakovou linkou.

Chystáte se navštívit Austrálii? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *