ALICANTE z Pardubic v prodeji - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

ALICANTE z Pardubic v prodeji

10.10.2019 11:59 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Do systému aerolinky Ryanair se dostaly letenky z Pardubic do Alicante na sezónu 2020.
 

Linka z Pardubic do Alicante tak bude provozována už 3. rok po sobě a to hlavně díky obrovskému zájmu cestujících, letadla z Pardubic do Španělska létají prakticky plná.
Linka bude tento rok provozována od 30.3.2020 a poslední let se uskuteční 22.10.2020. Létat se bude podobně jako tento rok. Odlétat z Pardubic do Alicante se bude v pondělí v 10:10 a ve čtvrtek ve 20:30. Lety z Alicante budou operovány ve stejné dny v 6:55 a v 17:15, v letovém řádu ale může do startu linky samozřejmě dojít ještě k úpravám.
Nejlevnější letenky jsou aktuálně dostupné na jarní termíny kolem 2 000 Kč. Zatímco u jarních termínů se dá určitě očekávat nějaká lepší cena, u termínů přes léto cena jen tak neklesne.
 

Letenky do Alicance
27.04.2020 – 30.04.2020

 

Jak na letiště v Pardubicích

Na letiště v Pardubicích se dopravíme expresní autobusovou linkou 90, která odjíždí od hlavního vlakového nádraží směr letiště každých 90, 120 a 150 minut před odletem linky Ryanair. Z letiště pak odjíždí spoj 30 a 60 minut po plánovaném příletu. Cena za jízdenku je stejná jako u ostatních linek, cestovat ale můžeme i linkami 8 a 88, které nás zavezou k bráně vojenského letiště, pěšky pak dojdeme k terminálu asi za 10 minut.

Alicante

Autobus C6 z letiště nás doveze do centra za cca 20 minut a 3,85 €. Autobusy odjíždějí z centra města a letiště každých 20 minut. Dále po pobřeží můžeme cestovat linkami tramvají, které nás dovezou třeba do letovisek Playa de San Jua nebo Benidorm. Alternativně můžeme pro cestu z letiště do centra zvolit taxi, to nás vyjde na 26 €.

Navštivte Alicante se zájezdem od CK Triplo od 9690 Kč
Zpáteční letenka z Pardubic  •  3* hotel u moře  •  Soukromý transfer z letiště
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Ales napsal(a):

  Dobrý den , jaká je prosím zkušenost s výměnou jména na letence? Koupil bych NYNí, ale nevím přesně, s kým PAK poletím. Že by to stálo nějakou minci, počítám, ale nevím, zda to vůbec lze.
  Díky Aleš

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano jde to cena je obvykle cca 120 €.

 • Profilový obrázek
  Jana napsal(a):

  Tak si to musite vyhryzat

 • Profilový obrázek
  Hana napsal(a):

  Dobrý den , hledám letenku Pardubice – Alicante i zpatecní v květnu 2020 .Děkuji Hryzláková

  • Profilový obrázek
   Jakub napsal(a):

   Dobrý den. Přesně o tom tento článek je, stačí kliknout na odkazy na Ryanair nebo Pelikána.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, letenku můžete koupit rovnou pod odkazem výše, stačí upravit termíny letu..

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *