Španělsko: ALICANTE - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Španělsko: ALICANTE

1 457 Kč
23.7.2018 8:39 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky do španělského Alicante pořídíme z Vídně.
 

Aerolinka LEVEL, součást Vuelingu, která se na vídeňském letišti teprve rozkoukává, nabízí nyní akční ceny letenek na lety do Španělska. Ve spoustě termínů od října až do ledna seženeme zpáteční letenku do Alicante za 54,98 EUR, v přepočtu asi 1 457 Kč. Za tuto cenu se dostaneme do Alicante většinou dvakrát týdně, poskládat si tak můžeme kratší i delší termíny. Ke konci letní sezony seženeme letenky také velice výhodně. V průběhu září koupíme zpáteční letenku za 59,98 EUR, v přepočtu asi 1 590 Kč. Využít je tak můžeme ještě i na pobyt u moře.
 
Letenky vybírejte z kalendáře zde
 

Jak do Vídně

Na letiště do Vídně nás odveze nejpohodlněji autobus Regiojetu, ten jezdí z Brna 6x denně, v nabídce jsou pak i kombinace vlaku Regiojetu a transferu na letiště 4x denně. Cestovat můžeme ale také do centra města vlakem ČD, na letiště se pak vydáme příměstským vlakem, případně CAT.

Alternativa z Pardubic

Do Alicante se můžeme podívat také z pardubického letiště. Lety jsou v nabídce do konce září a aktuálně nejlevnější termíny seženeme za cca 3 200 Kč, u většiny termínů ale počítejme s cenou okolo 4 000 Kč.

Navštivte Alicante se zájezdem od CK Triplo od 9690 Kč
Zpáteční letenka z Pardubic  •  3* hotel u moře  •  Soukromý transfer z letiště
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Edith napsal(a):

  Lini jsem v Alicante byla v polovině října a byla jsem celé dny na pláži, voda příjemně teplá. Doporučuji!

 • Profilový obrázek
  evg napsal(a):

  z pardubic tam leti taky vueling?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ryanair

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *