Akční přímé lety do LOS ANGELES - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Akční přímé lety do LOS ANGELES

8 490 Kč
29.3.2019 14:16 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Aerolinka United nabízí akční tarif na letenky do Kalifornie.
 

V aktuální nabídce United najdeme akční letenky z Vídně do Los Angeles. Jedná se o přímý let bez přestupu, za který si aerolinka účtuje 8 490 Kč. Termínů je spousta přes celé jaro. Na několik jarních, ale hlavně na podzimní a zimní termíny najdeme také akční letenky s odletem z Mnichova za 8 990 Kč, opět na přímé lety. V ceně letenky máme dvě příruční zavazadla.

San Francisco přímým letem

V akci jsou také přímé lety do San Francisca. S odletem z Mnichova převážně na jarní a zimní termíny pořídíme zpáteční letenku rovněž za 8 990 Kč, stejně jako u LA. U letů do San Francisca si u řady termínů můžeme vybrat ze dvou letů denně.

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni nás z Brna i Prahy dovezou autobusové i vlakové spoje. V nabídce Regiojetu pak najdeme přímé autobusové spoje až na letiště, případně můžeme cestovat první vlakem do centra Vídně, odkud budeme pokračovat druhým vlakem na letiště.

Jak do Mnichova

Ideálně vyrazím na letiště v Mnichově autem – cesta z českých hranic nám zabere něco přes 2 hodiny. Na letiště v Mnichově nás dopraví také přímé autobusové spoje Regiojetu Nebo Flixbusu.

Chystáte se navštívit USA? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Vendula napsal(a):

  Ahoj Honzo, zajímalo by mě, třeba u letu Vídeň – Los Angeles, jestli jsou tam další nutné příplatky při koupě letenky. Když nebudu chtít žádné větší zavazadlo, speciální místo v letadle je cena kolem 9.000,- konečná? Nebudu tam jsou ještě další nutné platby. Děkuji moc. Hezký den.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, ano konečná. Žádné další povinné poplatky tam nejsou.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *