Skupiny létají s Honzou

Akční letenky z Prahy na MALTU

1 616 Kč
27.2.2019 13:34 12 komentářů
Nabídka již není aktuální

U Air Malta pořídíme další akční termíny letů na Maltu.


Na stránkách Air Malta najdeme několik velice zajímavých termínů u letů z Prahy na Maltu. Za nejlevnější z nich zaplatíme 61 EUR, což je v přepočtu asi 1 616 Kč. Nejlevnější najdeme v době mimo hlavní sezonu v dubnu, září a říjnu, konkrétně např. 3.4. – 6.4. nebo 25.9. – 2.10., o pár eur dráž seženeme další termíny. V ceně letenky je velké příruční zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm do 10 kg.

Letenky z Prahy na Maltu
03.04.2019 – 06.04.2019

Nejlevněji na Maltu z Vídně

Aktuálně se na Maltu dostaneme nejlevněji s odletem z Vídně. Několik termínů na začátku dubna je právě teď možné sehnat do 25 EUR, tedy asi do 665 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si budou muset připlatit asi 530 Kč.

Letenky z Vídně na Maltu
01.04.2019 – 05.04.2019

Malta

Z letiště v Maltě nás dovezou do Valletty, případně do turistických letovisek autobusy s označením X – linky odjíždějí obvykle v hodinovém nebo půlhodinovém intervalu, jízdenku zakoupíte přímo u řidiče za 1,50 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Vlasta napsal(a):

  Jezdi spousta autobusů jiz od 5 hodin, takže s odletem urcite nebude problém

 • Profilový obrázek
  Tomáš napsal(a):

  Byl jsem na Maltě loni v září a odlet byl úplně v pohodě, pro cestu zpět je možný i online check-in bez nutnosti tisku (pro cestu tam z Prahy to možné nebylo), letiště malé, přehledné, stačí být hodinu až hodinu a půl před odletem. MHD jezdí od 5 ráno, na letiště jich jezdí hodně, případně pak z Valletty jezdí ještě soukromé autobusové společnosti.

 • Profilový obrázek
  Jirka napsal(a):

  díky za info

  • Honza
   Honza napsal(a):

   není zač 🙂

 • Profilový obrázek
  Alice napsal(a):

  Tak jsem koupila letenky na mojí vysněnou Maltu z Vídně na konec června za cca 1 700 Kč. Mockrát děkuji za to co děláš <3 Díky tobě mám již za sebou řadu překrásných zemí 🙂

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Díky, vždy takový komentář potěší 🙂

 • Profilový obrázek
  Lenka napsal(a):

  Do kdy jezdí autobusy z letiště? Mame přílet o půlnoci

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Jezdí i přes noc, linka 119 končí před půlnocí, pak už jezdí linka 910

 • Profilový obrázek
  Hana napsal(a):

  Dobrý den, plánuji Maltu, ale v období červenec – srpen. Poraďte mi prosím, pro naprostého neznalce, zda nemám s nákupem letenek váhat, či ještě počkat na akce? Dekuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, Air Malta má aktuálně dobré ceny i na léto takže bych rovnou bookoval, v tomhle případě bude cena letenek spíše jen stoupat.

 • Profilový obrázek
  Honza33 napsal(a):

  Odlet v pohodě je, ale samozřejmě ještě víc při noclehu z blízské vesnice. Ranní taxi nás stálo 7€.H

 • Profilový obrázek
  Jirka napsal(a):

  Dobrý den, je odlet 7:50 z Malty v pohodě? Jde mi především o dostupnost na letiště případně nějaké tipy? Přeci jen musí být člověk na letiští již kolem 6h. Zvažuji možnost ubytování 1 den poblíž letiště.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *