Akční letenky z Prahy na BARBADOS - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Akční letenky z Prahy na BARBADOS

11 815 Kč
26.6.2019 9:49 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

Nejlevnější letenky na Barbados v hlavní sezóně nabízí Condor.


Aerolinka Condor má aktuálně v nabídce super letenky z Prahy na Barbados v Karibiku. Za cenu 450 EUR, tedy asi 11 815 Kč, pořídíme zpáteční letenku s jedním přestupem ve Frankfurtu. Při cestě tam nás čeká krátké mezipřistání v Tobagu, letadlo ale neměníme. Velkou výhodou letenek je velké množství termínů a volných míst, a to i v hlavní sezóně. Letenky jsou totiž v prodeji na termíny od listopadu do března, kdy právě hlavní sezona probíhá. V ceně letenky je také odbavené zavazadlo do 20 kg. Letenky rezervujte přímo přes web Condora, Pelikán má někdy problém jeho lety najít.

Letenky z Prahy na Barbados
10.03.2020 – 17.03.2020

Barbados

Hlavní sezóna probíhá na Barbadosu od prosince do května. V tomto období prší znatelně méně než ve zbytku roku, navíc se nemusíme bát hurikánů, které se zde v létě a na podzim sem tam objeví. Teploty s hlavní sezóně šplhají ke 30°C, Barbados je tak ideální místo pro ohřátí v průběhu naší zimy.

Chystáte se navštívit Barbados? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Ondrej napsal(a):

  Ahoj, nasel jsem termin 13-31.12. ale cas na prestup pri ceste tam mezi Prahou a Frankfurtem je jen 1,5 hodiny..kdyz bude v Pze zpozdeni, tak je velky risk, ze se to nestihne. Da se najit na tento termin let az z Frankfurtu s Condorem? Moc dekuji za pomoc. Sam jsem takto s rodinou jeste neletel a na strankach kondoru to nedokazu najit. Ondrej

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, najt se dá, ale přestupu bych se nebál, je to garantovaný přestup od aerolinky a pokud by vám z jakéhokoliv důvodu uletěli, musí vás dopravit do cílové destinace nejbližším možným spojem.

 • Profilový obrázek
  luca napsal(a):

  Ahoj, jde nastavit stop over v tobagu na vic dni? dekuju

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, bohužel ne.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *