Akční letenky z Prahy do NEW YORKU - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Akční letenky z Prahy do NEW YORKU

8 229 Kč
26.7.2019 13:03 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Díky akci British Airways se do New Yorku podíváme levně také z Prahy.
 

Akční letenky do New Yorku s odletem z Prahy se už dlouho neobjevily, teď ale můžeme využít nabídku British Airways. Ta nyní nabízí zpáteční letenky z Prahy do New Yorku za 8 229 Kč. Lety jsou operovány s jedním přestupem v Londýně. Nejlevněji letenky koupíme přímo na stránce British Airways, listování jejich kalendářem je ale o nervy, proto termín vybereme na Pelikánovi a koupíme ho buď přímo přes něj, nebo termín překopírujeme do vyhledávače British Airways. Letenky za tuto cenu jsou k dispozici od listopadu do března (kromě Vánoc a Nového roku). V ceně letenky je pouze příruční zavazadlo.
 
PS: U některých letů pozor na změnu letiště v Londýně (LHR / LGW)

Do NYC z Prahy bez přestupu

Do New Yorku se dostaneme z Prahy levně také bez přestupu. V nabídce aerolinky Delta se objevily říjnové letenky na přímé lety z Prahy do New Yorku za super cenu 9 499 Kč. Letenky koupíme jak na stránkách Delty, tak na Pelikánovi, opět jen s příručním zavazadlem.

Chystáte se navštívit USA? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *