Akční letenky z Prahy do LONDÝNA - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Akční letenky z Prahy do LONDÝNA

518 Kč
17.10.2019 8:14 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Levné letenky do Londýna pořídíme z Prahy.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Londýna pořídíme v nabídce Ryanair za výhodnou cenu 518 Kč. Letenky jsou dostupné na termíny především v lednu 2020, najdeme ale i podzimní termíny třeba na prodloužený adventní víkend.
Příkladem letenky 7.12.2019 – 9.12.2019.
 

Letenky z Prahy do Londýna
07.12.2019 – 09.12.2019

 

Jak ze Stanstedu

Z letiště Stansted se můžeme vydat do centra vlakem nebo autobusem. Při včasném nákupu pořídíme zpáteční jízdenku na Stansted Express za 17 GBP. Vlaky jezdí každých 15 minut a na Tottenham Hale (přestup na linku Vicotoria) nás zavezou za 30 minut, až na Liverpool Street za 45 minut. Pokud zvolíme autobus, pořídíme akční jízdenky od 2 GBP v jednom směru, obvykle je ale cena jízdenky vyšší a hodně se blíží ceně Stansted Expressu – autobusy z letiště pořídíme s easyBus (pouze přeprodává), Terravision, National Express nebo Airport bus express.

Navštivte Londýn se zájezdem od CK Triplo od 10390 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  3* ubytování se snídaní  •  Transfer z letiště a zpět
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Dana napsal(a):

  Ahoj Honzo, potřebuji letět do Londýna, ale až v dubnu 2020. Mám být už nervozní z cen letenek nebo budou i další akce po novém roce? děkuji za odpověď.Dana

  • Honza
   Honza napsal(a):

   AHoj, pokud to nebud okolo Velikonoc tak ideální čas na nákup je 1-3 měsíce před odletem. Pokud ty Velikonoce tak čím dřív tím líp.

 • Profilový obrázek
  Petra napsal(a):

  Letenky nejdou absolutně koupit, dostanu se až k platbě a pak to spadne. Zkouším to od včera asi po 10té. Je to podvod!!!!

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Letenky jdou koupit bez problémů, zkuste aktualizovat prohlížeč, případně povolit cookies apod. Letenky u Ryanair kupuju prakticky denně a nikdy nemám sebemenší problém.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *