Skupiny létají s Honzou

Akční letenky z Berlína na BALI

12 045 Kč
20.3.2019 13:32 8 komentářů
Nabídka již není aktuální

Aerolinka Scoot spustila slevovou akci na lety z Berlína.
 

Nízkonákladovka Scoot dala do prodeje levné letenky na Bali. Lety s odletem z Berlína a jedním přestupem v Singapuru pořídíme za akční cenu 458 EUR, v přepočtu asi 12 045 Kč. Lety za tuto cenu jsou dostupné ve spoustě červnových termínech, o pár eur dráž pak pořídíme také několik květnových a zářijových. Příkladem třeba 10.6. – 16.6. nebo 17.6. – 27.6.2019. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 54x38x23 cm a kabelka nebo notebook. Odbavené zavazadlo přidáme nejlevněji, když letenku koupíme v dražším tarifu s cenou o 60 EUR vyšší na jednom směru. V Singapuru si navíc můžeme udělat i stop-over.

Jak do Berlína

Z Prahy nás do Berlína dopraví přímé vlakové spoje (už od cca 370 Kč v jednom směru z celého Středočeského kraje), případně autobusové linky Regiojetu nebo Flixbusu (od 9-15 € v jednom směru).
Na letiště nás pak dopraví autobusová linka TXL, která odjíždí z centra každých 5 minut, pro cestu použijeme jízdenku AB.

Chystáte se navštívit Indonésii? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Mišule napsal(a):

  Dobrý den,
  sháním letenky na Bali na druhou polovinu září – na cca 14 dní. Přijde mi, že ceny jen stoupají, vyplatí se ještě čekat?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   DObrý den, tady se to bohužel špatně odhaduje, obecně budou ceny spíše růst ale je možné, že se objeví ještě nějaká akce, na druhou polovinu září by mohla, jestli ale bude nebo ne nikdo netuší.

 • Profilový obrázek
  antónia napsal(a):

  Jaké jsou obvyklé ceny letenky v červenci? Čekat na akci?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Moc bych se na akci nespoléhal, obvykle 15k+

 • Honza
  Honza napsal(a):

  Ano, ale né v sezóně, mě se na této akci líbí, že tam spadly i třeba ty červnové termíny…

 • Profilový obrázek
  Kuba napsal(a):

  vždyt píšu, že scoot. odkaz máte nahoře. asi těžko vám pošlu odkaz na aktuální cenu za 10 tisíc, když aktuální cena je 12 tisíc. jen řikam, že scoot má často právě kolem 10 tisíc a že toto tudíž není žádná akce

 • Profilový obrázek
  Jakub napsal(a):

  Tak pošlete nějaký odkaz, ať to můžeme porovnat 😉

 • Profilový obrázek
  Kuba napsal(a):

  Scoot ma docela pravidelne na bali nabídky za 10 i pod 10 tisíc. Tohle za lowcost opravdu není moc dobra akce 😉

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *