Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do PORTA

560 Kč
21.5.2020 9:00 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Nejlevnější letenky zatím pořídíme v nabídce Wizz Air z Vídně.
 

Na zimní termíny jsou aktuálně dostupné zpáteční letenky z Vídně do Porta. Letenky třeba i na prodloužené víkendy koupíme za 20 €, tedy asi 560 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí 5-10 € na jeden let.
Příkladem třeba prodloužený valentýnský víkend 12.2.2021 – 15.2.2021.
 

Letenky z Vídně do Porta
12.02.2021 – 15.02.2021

 

Porto

Z letiště v Portu se dopravíte do centra pohodlně metrem. Jízdné se počítá podle počtu projetých zón. Z letiště do centra to jsou 3 zóny, tedy lístek Z4 za 1,85 €.

Nákup letenek během koronavirové krize

Vzhledem k situaci, kdy během léta dojde s největší pravděpodobností k rozvolnění letecké dopravy, nemá smysl s nákupem letenek na pozdější termíny na podzim nebo v zimě nějak zásadně vyčkávat a nechat si tak ujít aktuální výhodné ceny. Na fakt, že v budoucnu může dojít k masivnějšímu rušení letů si budeme muset zvyknout a to nejen z důvodu rozšíření koronaviru, ale i spousty dalších rizik od výbuchu sopky po krach letecké společnosti a při nákupu letenky s tím v určitém ohledu počítat.
Ubytování k letence nebo další služby rezervujte vždy buď s možností zrušit nebo s platbou na místě. Dodatečné služby k letence kupujte vždy také na poslední chvíli, sice jsou o pár procent dražší, vzhledem k nízké ceně letenky se ale pozdější nákup vyplatí.
Nejhorší, co se může stát je, že na let nebudete moci nastoupit z důvodu nařízení (což je stejné riziko jako riziko nemoci, které si navíc aktuálně ani není možné u některých pojišťoven připojistit) a letenka za pár stovek vám propadne. Pokud aerolinka let zruší, refunduje vám letenku nebo poskytne kredit, pokud dojde ke krachu aerolinky, velmi dobře fungoval v posledních podobných případech charge back, plaťte proto ideálně kartou.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  MIKE napsal(a):

  Nevěřil bych tomu že se let do porta uskuteční.

 • Profilový obrázek
  Jiřina napsal(a):

  Dobrý den Honzo,
  mám letět z Vídně do Porta 3.6.2020, tento let zatím není zrušen. Let zpátky z Madridu mi dnes zrušili. Nevím co teď s tím. Mám šanci dostat peníze za let do Porta nebo ne?
  Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, pokud ho nezruší tak bohužel ne, není tam překážka na straně dopravce.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *