Skupiny létají s Honzou

Akční letenky na ZANZIBAR

12 990 Kč
31.5.2019 11:49 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Na Zanzibar se dostaneme levně i s luxusní aerolinkou.
 

Levné letenky na Zanzibar se objevily s odletem z Norimberka. Operuje je 5* aerolinka Turkish Airlines s jedním přestupem v Istanbulu. Za zpáteční letenku do turistického ráje zaplatíme 12 990 Kč. Letenky jsou dostupné na řadu termínů od října do prosince. V ceně letenky je libovolný počet odbavených zavazadel do hmotnosti 40 kg.


 

Jak do Norimberka

Z Prahy dojedeme na letiště v Norimberku celou cestu po dálnici. Parkovat můžeme přímo na letišti, kde je potřeba počítat s poměrně drahým parkovným, odstavit auto ale můžeme na u některé stanice metra, které je z centra na letiště vedeno. Metrem se vydáme na letiště také pokud zvolíme pro dopravu do Norimberka vlak ČD nebo autobusy Flixbusu, DB Bahn či RegioJetu.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Profilový obrázek
    Pavel napsal(a):

    Uz jsem videl i levnejsi, ale zase to nebylo se zavazadly a s aerolinkiu o ktere jsem ani neslysel.. Ale levneji jsem to ted nevidel

  • Profilový obrázek
    Jaroslav napsal(a):

    Ani z Prahy by to nebyla nic moc akce 🙂 13 tisic je moooc

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *