Akční letenky na TAIWAN - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Akční letenky na TAIWAN

9 999 Kč
15.5.2019 15:55 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

V nabídce Air China se objevily zajímavé letenky na Taiwan.
 

V akčním tarifu pořídíme nyní levné letenky z Vídně do Taipeie na Taiwanu. Za zpáteční letenku zaplatíme 9 999 Kč. Lety jsou operovány s jedním kratším nebo delším přestupem v Pekingu, kde můžeme strávit večer při zpáteční cestě. Letenky jsou k dispozici od konce srpna do konce roku na spoustu termínů. V ceně letenky je kromě příručního zavazadla také jedno odbavené do 23 kg.

Letenky z Vídně do Taipeie
29.08.2019 – 04.09.2019

Taiwan a přestup v Pekingu

Taiwan je pro obyvatele Česka a Slovenska bezvízovou zemí při pobytu do 90 dnů, o víza se tak běžný turista starat nemusí. Přestup v čínském Pekingu taky není problém. Přestože si Čína nárokuje Taiwan jako své území a při „vnitrostátním“ přeletu v Číně už je nutné si vízum zařídit, Taiwan má z tohoto pravidla výjimku (stejně jako Hong Kong a Macao) a Čína při tomto přestupu víza nepožaduje. Při delším přestupu v Pekingu si tak můžeme navíc požádat o bezvízový vstup do Pekingu (platí pouze na území města). Více informací o přestupech v Číně zde.

Chystáte se navštívit Taiwan? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Jana napsal(a):

  Děkuji

 • Profilový obrázek
  Jana napsal(a):

  Dobrý den, potřebuji se dostat z Taipeie do Vídně, jednosměrnou letenku mi to nabízí dráž než teď tu zpáteční. Tak by mně zajímalo, jestli by mohl nastat nějaký problém když koupím tu zpáteční Vídeň-Taipei a zpět a tu letenku z Vídně do Taipeie nenastoupím a využiji jen tu zpět z Taipeie? Nebo jak a kde koupím co nejlevněji letenku z Taipei do Prahy, Vídně, Německa nebo Polska? Děkuji moc za odpověď, Jana

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, u klasických aerolinek platí, že pokud se nenastoupí jeden segment, tak následující propadnou, takže využít nejde. Je to trochu paradox ale jednosměrné letenky mohou být mnohem dražší než zpáteční, obvykle se vyplatí pohledat lety s nízkonákladovkama, třeba jestli to nepůjde nějak do Singapuru a ze Singapuru se Scoot do Berlína apod.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *