Skupiny létají s Honzou

Akční letenky na SARDINII

1 090 Kč
29.4.2022 8:17 19 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za super cenu pořídíme letenky na Sardinii i v létě.
 
V aktuální nabídce aerolinky Volotea pořídíme levně letenky na Sardinii. Ty jsou dostupné za 43,63 €, tedy asi 1 090 Kč. Za nejnižší cenu jsou dostupné letenky s klubem Volotea – jak pořídíme letenku za klubovou cenu bez toho aniž bychom museli klub platit najdete níže. V ceně máme větší kabinové zavazadlo 55x40x20 cm (musíme odbavit , pokud si nepřikoupíme Priority) a 35x20x20 cm.
Příkladem letenky na 28.8.2022 – 4.9.2022.
 

Letenky s Volotea do Cagliari
28.08.2022 – 04.09.2022

 

Klubové ceny bez klubu

Aktuálně nabízí Volotea možnost využít na 15 dní zkušební dobu jejich klubu. Při nákupu letenek tak zvolte klubovou cenu, v průběhu rezervace odklikněte nabídku se zkušební dobou (obrázek níže) a na konci zaplaťte letenky za klubovou cenu.
Třeba hned po potvrzení rezervace se vraťte do správy vašeho profilu a v záložce Megavolotea zrušte předplatné – pokud to neuděláte, za 15 dní se vám zaúčtuje klub, pokud ano, tak vám sice z rezervace zmizí všechny výhody klubu, samotná rezervace je ale stále potvrzena a můžete se těšit na cestu :).
 

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Klára napsal(a):

  Dobrý den,
  já jsem z popisu letenek a všech zahrnutých služeb nepochopila, kolik a jaká zavazadla si vlastně můžeme vzít.
  Je to pouze příruční zavazadlo do letadla a to je vše? A za kufr, i když by šel do nákladního prostotu si musíme připlatit?

  • Profilový obrázek
   Klára napsal(a):

   Omlouvám se, nevšimla jsem si Vaší předchozí odpovědi.

 • Profilový obrázek
  Pavel Pek napsal(a):

  Už to funguje, díky. Jen jsem to špatně zadával, díky.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Tak fajn 🙂

 • Profilový obrázek
  Pavel Pek napsal(a):

  Vůbec mi to bohužel nefunguje.
  Megalovoltea (premium členství) stojí i s letenkami asi 245 EUR a vypadá to, že stránka trial už možná ani vůbec nenabízí.

 • Profilový obrázek
  Barbora Sofínová napsal(a):

  Dobrý den, pokud ted uplynula zkušební doba, rezervaci stále máme, tedy za zvíhodněnou cenu, jak je to prosím se zavazadlem, kolik a jaké zavazadlo si můžeme vzit, abychom nemuseli nic doplácet. Děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, v ceně máte odbavené zavazadlo 55x40x20 cm + příruční 35x20x20 cm.

 • Profilový obrázek
  Veronika napsal(a):

  Dobrý den, já jsem chtěla zrušit subscription ale napsalo mi, že ztratím výhody včetně toho letu, který jsem zakoupila :-/

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ano, ztratíte výhody klubu, ale rezervace vám zůstane.

  • Profilový obrázek
   Dáša napsal(a):

   Dobrý den,
   rozumím tedy správně, že když si zakoupím letenku u Volotea, popřípadě zavazadlo nebo místo v letadle a po 15 dnech mi uplyne „zkušební doba členství“, tak mi vše zůstane tak, jak jsem si to zakoupila a nebudu poté nic doplácet (případně se mi letenka nevystornuje)?
   Děkuji. 🙂

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ne, pokud si koupíte zkušební členství tak se vám po 15 dnech naúčtuje a máte všechny jeho výhody. Pokud v těch 15 dnech členství zrušíte nebo nebude provedena vpořádku platba, tak letenka zůstane ale bez výhod klubu.

 • Profilový obrázek
  Sabina napsal(a):

  Dobrý den, koupila jsem letenky za tu klubovou cenu. Ve svém profilu v části Megavolotea ale nevidím možnost zrušit členství, naopak je tam Become Megavolotea! Není to divné? Myslíte, že mi pak za těch 15 dní stejně strhnou ten poplatek za roční členství? Děkuji.

  • Profilový obrázek
   Terka napsal(a):

   Dobrý den, právě jsem automatické prodloužení členství v klubu rušila, chce to trochu hledat 🙂 Prokliknete se na to ve vašem profilu v sekci „YOU ARE TRIALLING MEGAVOLOTEA!“. Přes prokliknutí se dostanete na stránku, kde je dole info o automatickém prodloužení, které odškrtnete.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, nebude to asi propsané, počkal bych jestli se ještě neobjeví, není možné, že to bylo nakonec koupeno bez členství?

  • Profilový obrázek
   Lucie napsal(a):

   Dobrý den,
   mám úplně stejný problém, podařilo se Vám to někde najít?

 • Profilový obrázek
  Radomir napsal(a):

  Pokud sem tedy zrušil klub, a budu chtít příruční kufr s sebou na palubu, tak si teda budu muset dokoupit pak priority?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ano.

  • Profilový obrázek
   Radomír napsal(a):

   Tak členství včera skončilo. Ale stále mám priority boarding v rezervaci. To znamená ze si mohu příruční zavazadla vzít s sebou na palubu a nemusím je teda odbavit na přepážce .

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Díky za info, rozhodující by mělo být to, co bude na palubkách.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *