Skupiny létají s Honzou

Akční letenky na MALTU

510 Kč
13.2.2020 10:27 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce Wizz Air pořídíme letenky na Maltu za nejnižší možnou cenu.
 

Zpáteční letenky z Vídně na Maltu jsou dostupné na jarní termíny až do začátku června za super cenu 20 €, tedy asi 510 Kč. Letenky pořídíme na kratší i delší termíny, pro získání nejnižší ceny je potřeba být členem klubu WDC. Pokud klub nemáme, za 20 € pořídíme letenky na Maltu rovněž s konkurenčním Lauda, u kterého není pro získání nejnižší ceny členství třeba.
Příkladem letenky na 2.5.2020 – 5.5.2020.
 


 

Letenky z Prahy

V aktuální akci Air Malta pořídíme levné letenky také s odletem z Prahy, do 2 000 Kč najdeme především jarní termíny ale i termíny během června, obvykle se jedná o týdenní pobyty. Příkladem termíny 1.6.2020 – 8.6.2020.
 

Letenky z Vídně na Maltu
01.06.2020 – 08.06.2020

 

Malta

Z letiště v Maltě nás dovezou do Valletty, případně do turistických letovisek autobusy s označením X – linky odjíždějí obvykle v hodinovém nebo půlhodinovém intervalu, jízdenku zakoupíte přímo u řidiče za 1,50 €.

Jak do Vídně

Na letiště do Vídně nás odveze nejpohodlněji autobus RegioJetu, ten jezdí z Brna přímo na letiště 6x denně. Jednou denně jezdí přímo na letiště bus Leo Expressu ve směru z Ostravy a Olomouce. Cestovat můžeme ale také do centra města vlakem ČD, na letiště se pak vydáme příměstským vlakem.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Iva napsal(a):

  Regiojet jezdí na videnske letiště 2 xdenně ne?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Autobusy jezdí z Brna cca 6x denně přímo na letiště. Spousta spojů vč. vlaků pak jezdí do centra města, odkud se na letiště dostanete vlakem/busem.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *