Skupiny létají s Honzou

Akční letenky na MALTU

840 Kč
7.12.2020 10:02 7 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Od dnešního dne není potřeba při cestě z Malty do ČR negativní test na koronavirus.
 

Zpáteční letenky z Krakowa na Maltu pořídíme už od 138 PLN, tedy asi 840 Kč. Nejlevnější letenky jsou dostupné na konec ledna 2021. Do tisícovky ale pořídíme i letenky třeba na příští víkend. U letenek od Ryanair máme možnost změnit termín do 7 dní před odletem bez poplatku, pouze za případný rozdíl v ceně nového termínu. V ceně letenek je příruční zavazadlo 40x25x20 cm.
Příkladem letenky na 25.1.2021 – 29.1.2021.
 


 

Letenky během druhé vlny

Při rezervaci letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení – proto je potřeba vždy přikupovat všechny další služby jako zrušitelné. Při případné změně o více jak 3h nebo zrušení máte vždy nárok na refund plné částky.
Odlet z Polska je volný, Polsko po nikom z EU test ani karanténu nevyžaduje. Pro vstup na Maltu potřebujeme negativní test ne starší než 72h. Při cestě zpět test řešit nemusíme – Polskem nás opět pustí bez testu, jelikož jím budeme jenom transitovat, nepotřebujeme test ani v ČR. Malta je z hlediska ČR oranžová.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Josef Ledvoň napsal(a):

  A jak je to nyní od 28. 12. kdy je v PL zavedena 3týdenní karanténa… při návratu z Malty hromadným prostředkem tedy letadlem třeba do Krakowa? Musím do karantény? Nebo v klidu nasednu do auta a vrátím se do ČR? Děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Okamžité vycestování do ČR by mělo být povoleno, bohužel přes svátky úřady moc info neaktualizují.

  • Profilový obrázek
   Pavla napsal(a):

   Přiletěli jsme 4. ledna v 10 hodin z Malty do Krakowa, Poláci nic neřeší, ačkoliv jsme museli mít vyplněné dokumenty, nikdo je nechtěl při cestě zpět vidět. Z letiště jsme odešli bez jakékoliv kontroly, odjeli jsme autem, které jsme měli na placeném uzavřeném parkovišti asi kilometr od letiště a přes hranice do ČR (v Bohumíně) jsme projeli bez problémů a bez jakékoliv kontroly. Při cestě na Maltu jsou nutné testy – ty nám zdarma udělali přímo na letišti na Maltě (nám a 30 dalším lidem, kteří testy neměli). Ty byly hotové pro všech 30 lidí celkově do hodiny – výtěrem z nosu. Museli jsme odevzdat vyplněné dokumenty jen po příletu na Maltu.

 • Profilový obrázek
  Pavla napsal(a):

  Dobrý den, na MZV se píše, že test lze absolvovat na letišti, nebo nastoupit 14 dní karantény – myslí se tím test na letišti na Maltě, nebo u nás? Letíme tedy z PL (snad), v pondělí brzy ráno. Děkuji 🙂

 • Profilový obrázek
  Robin napsal(a):

  Na Maltu ale samozrejme je povinnost mit test.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ano, jak se píše v článku.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *