Akční letenky na LOFOTY - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Akční letenky na LOFOTY

627 Kč
30.5.2019 12:00 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

Wizz Air má v prodeji levné letenky na sever Norska.


Akční letenky z polského Gdaňsku na norské souostroví Lofoty pořídíme u Wizz Air. Nejlevnější letenky pořídíme za 102 PLN, což je v přepočtu asi 627 Kč (nejrychlejší se dostanou i pod 600 Kč). Let je směrován do nedalekého města Bodo, odkud můžeme na Lofoty dojet trajektem nebo záliv objet půjčeným autem. Nejlevnější termíny najdeme v půlce října v prodlouženém víkendu 16.10. – 20.10., o pár korun dráž koupíme letenky v půlce října také na týdenní termíny, případně na poslední chvíli na začátek června. Cena u Wizz Air platí pro členy klubu WDC, ostatní si budou muset připlatit asi 550 Kč. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Letenky z Gdaňsku do Bodo
16.10.2019 – 20.10.2019

Jak do Gdaňsku

Do Gdaňsku se nejlevněji dostaneme autobusem. Flixbus jezdí z Prahy a Liberce do Gdaňsku 2x denně a jízdenka začíná na ceně 349 Kč za jeden směr. Pro obyvatele Moravy je možnost také přímý vlak ČD, který jede jednou denně. Ryanair také nabízí levné letenky z Wroclawi a Krakowa do Gdaňsku, když ale započteme cestu na letiště, samotnou letenku a časy letů, spíše se letět nevyplatí.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Petr napsal(a):

  Možnost je take jet vlakem IC Sobieski z Vidne do Gdansku. Pro MS kraj nejlépe nastoupit za hranicemi u Ostravy v obci Zebrzydowice(moznost jet i z Břeclav,Prerov,Ostrava-priplatite si ale za mezinarodni spoj).
  Jinak urcite se zastavkou v Gdanksu na par dni. Par let tu žiji a mohu jen doporučit.

 • Profilový obrázek
  Vojta napsal(a):

  My letíme začátkem července 🙂
  Co se cesty do Gdańsku týče – pro největší pohodlí a nejrychlejší přepravu z MS kraje a blízkého okolí vychází nejlépe cesta polským pendolinem z Bielsko biały.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Díky za tip 😉

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *