Akční letenky na léto na AZUROVÉ POBŘEŽÍ - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Akční letenky na léto na AZUROVÉ POBŘEŽÍ

528 Kč
10.5.2019 8:30 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

Letní letenky do jižní Francie pořídíme nejlevněji z Vídně.
 

Wizz Air dal do prodeje akční letenky z Vídně do Nice na francouzském pobřeží. Nejlevnější letenky pořídíme na několik termínů za 20 EUR, v přepočtu asi 528 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí 10-20 EUR. Letenky jsou výhodné také díky skvělým termínům. K dispozici jsou pro lety na konci června a také několik červencových termínů, příkladem např. 17.6. – 21.6., 24.6. – 1.7. nebo třeba 15.7. – 19.7.2019. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Nice

Letiště v Nice je poměrně blízko centra města. Z letiště se dopravíte do města nejrychleji autobusy č. 98 nebo č 99 za 6 €. Pokud cestujete do vzdálenějších destinací (např. Monaca), dostanete se z letiště pěšky i na stanici vlaku.

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni se dopravíme nejjednodušeji přímými autobusovými spojemi Regiojetu z Prahy a Brna. Pokud se rozhodneme jet do centra Vídně autobusem (Regiojet, Flixbus, LEO Express) nebo vlakem (Regiojet, ČD), na letiště pak vyrazíme příměstským vlakem S7 (Wien Mitte) nebo Railjetem (Wien Hauptbahnhof). Jízdenka nás vyjde na 4,20 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Ivan napsal(a):

  Dobrý den, co je to ujasnění pobytu?

 • Profilový obrázek
  Peťa napsal(a):

  Prosím o ujasnění pobytu konkrétně u této nabídky Jižní Francie Nice děkuji za odpoved

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Pobyt je jen a čistě na vás 😉

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *