Skupiny létají s Honzou

Akční letenky na jih PORTUGALSKA

750 Kč
13.1.2022 14:56 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu jsou aktuálně dostupné letenky na jih Portugalska.
 

Zpáteční letenky z Berlína do Fara na pořídíme na leden a únor 2022 za super cenu. Letenky nás vyjdou na 30 €, tedy asi 750 Kč. Sestavit si můžeme také prodloužený víkend od soboty do úterý. V ceně nejlevnějších letenek od Ryanair máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.
 


 

Faro

Z letiště ve Faru se dopravíme k moři nebo do centra autobusem linky č. 16, jízdenku zakoupíme přímo u řidiče. Z Fara se můžeme vydat ale i do dalších koutů Portugalska, případně Španělska. Přímé autobusy mezi Farem a Sevillou jezdí několikrát denně a jednosměrné jízdenky se dají pořídit už za 5 € na alsa.es.
 
Pro vstup do Portugalska musíme vyplnit formulář a disponovat AG/PCR testem (mimo ty, co nemoc prodělali v posledních 180 dnech). Pro cestu zpět nám postačí očkování/prodělání/AG test, který neočkovaní doplní po příjezdu PCR testem. Rovněž musíme vyplnit vstupní formulář do ČR.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Ivana napsal(a):

    Praha – Lisabon, cena letenky prosím

    • Honza napsal(a):

      Nejlevnější zpáteční vychází na cca 3 000 Kč.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *