Skupiny létají s Honzou

Akční letenky na jih MAROKA

420 Kč
3.11.2021 11:24 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu jsou dostupné letenky na jih Maroka.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Agadiru pořídíme na podzimní termíny za 16 €, tedy asi 420 Kč. Letenky jsou k dispozici v průběhu listopadu a prosince 2021 klidně i na prodloužené víkendy. V ceně nejlevnějších letenek od Ryanair máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.
Příkladem letenky na 9.12.2021 – 12.12.2021.
 

Letenky rezervujte zde
09.12.2021 – 12.12.2021

 

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni se dopravíme z Brna i Prahy přímými autobusovými spoji Regiojetu a Tiger expressu. Pokud se rozhodneme cestovat do Vídně vlakem, z hlavního nádraží nás doveze na letiště v půlhodinovém taktu Railjet za 4,20 €. Z centra pak jezdí na letiště příměstský vlak S7, do kterého seženeme i výhodnější skupinové jízdenky.
 
Vzhledem k možnému rušení letů do Maroka, volíme určitě další služby jako zrušitelné. Pokud by náhodou ke zrušení letu došlo, Ryanair aktuálně nabízí rebooking na jakoukoliv jinou letenku +- 14 dní (odkudkoliv kamkoliv) bez doplatku.
 
Očkovaní mají cestu do Maroka a zpět volnou, stačí vyplnit vstupní formulář do Maroka a do ČR.
Ostatní musí podstoupit PCR test (48h) před odletem do Maroka, pro cestu zpět postačí antigenní test, Německem je umožněn transit, po příjezdu do ČR následuje 5 dní karantény a PCR test. Rovněž je potřeba vyplnit vstupní formulář do Maroka a do ČR.

Chystáte se navštívit Maroko? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *