Skupiny létají s Honzou

Akční letenky na BALI

13 990 Kč
17.5.2022 10:44 5 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Ve slevové akci Turkish se objevily levnější letenky i na Bali.
 

Zpáteční letenky z Prahy na Bali jsou dostupné u Turkish za 13 990 Kč. Letenky s jedním přestupem v Istanbulu cestou tam a dvěma přestupy v Jakartě a Istanbulu cestou zpět pořídíme na zimní termíny 2023. V ceně letenek máme odbavené zavazadlo do 30 kg. Pokud se chceme vyhnout dvěma přestupům na zpáteční cestě, přímo na webu nebo ve vyhledávání u Pelikána můžeme zvolit letenky s jedním přestupem i při cestě zpět, které jsou dražší o cca 300 Kč.
Příkladem letenky na 2.3.2023 – 21.3.2023.
 


 

Chystáte se navštívit Indonésii? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Michaela napsal(a):

  Ahoj Honzo, prosím o radu, zda se vyplatí koupit letenky na únor- březen již nyní, nebo lze čekat ještě nižší cenu. Děkuji

  • Profilový obrázek
   Petr napsal(a):

   Taky zajímá

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, aktuálně ta nabídka od Turkish je fajn a se zavazadlem si myslím, že nic lepšího nebude.

  • Profilový obrázek
   Tomáš napsal(a):

   Ahoj, také o tom přemýšlím ale není to moc velký risk? víme jak na tom indonesie vzdy je co se týče covidu…Jaký na to máte názor? Mám s třemi dalšími lidmi plán právě na tyto měsíce tam jet na cca měsíc ale zase nechci aby na letenkách propadlo 60tisíc když se zase rozhodnou zrušit víza..Díky za názory.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, je to těžké, nikdo z nás netuší co bude v té době, nadruhou stranu u Turkish to vždy šlo nějak vyřešit a nedělali problémy, takže pokud by se zase zpřísňovalo tak, že by ta cesta byla nereálná tak bych doufal, že vám povolí rebook nebo refund do kreditu. Alternativně si připlatit a vzít tarif s možností refundu.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *