Skupiny létají s Honzou

Akční letenky na BALI, do SYDNEY a další

10 785 Kč
19.6.2019 11:08 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

V aktuální akci od Scoot pořídíme levné letenky nejen na Bali.
 

V právě probíhající akci od aerolinky Scoot najdeme letenky do řady destinací převážně v jihovýchodní Asii za akční ceny. K nejzajímavějším patří např. letenky s odletem z Berlína do Kuala Lumpur v Malajsii za 8 520 Kč (324 EUR), na Bali za 10 785 Kč (410 EUR) nebo do australského Sydney za 12 995 Kč (494 EUR). Nejvíce termínů za tuto cenu najdeme u většiny destinací od ledna do března 2020 (Sydney třeba až od února), sem tam se objeví i jeden osamocený v období září až listopad. Pro hledání termínu je u Scoot dobře udělaný kalendář. Všechny lety jsou operovány s přestupem v Singapuru, kde si můžeme udělat zastávku na prohlídku města nebo nového letiště. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 54x38x23 cm a kabelka nebo notebook. Odbavené zavazadlo přidáme nejlevněji, když letenku koupíme v dražším tarifu s cenou o 60 EUR vyšší na jednom směru.

Všechny akční destinace najdete zde.

Jak do Berlína

Z Prahy se dopravíme na letiště Tegel celou cestu po dálnici autem. Pokud zvolíme hromadnou dopravu, na výběr jsou vlakové i autobusové spoje. Cestovat musíme do centra Berlína – ceny startují cca kolem 300 Kč v jednom směru. Na letiště nás pak dopraví linka TXL, která jezdí každých 3-5 minut, lístek budeme potřebovat pro zóny AB. Několik autobusových spojů Flixbusu nás pak zavezou bez přestupu až na letiště Tegel.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Jitka napsal(a):

  Dobrý den, prosím kde nejlépe zakoupit letenky do Cebu v termínu 11.8.-24.8.2019? Děkuji Jitka

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, nejlevnější jsou obvykle varianty letenek do Dubaje a odtud s Cebu Pacific, jinak vyloženě přestupní letenky jsou v nabídce různé a je to podle aktuální akce, tam se vyplatí proklikat Pelikána, Královnu a Letušku.

 • Profilový obrázek
  Daniela napsal(a):

  Dobrý den, mohla bych se zeptat, zdali máte nějaké osobní zkušenosti s touto leteckou společností? Na internetu jsem se nedozvěděla zrovna pěkné recenze, tak jestli byste mi mohl dát vlastní názor. Děkuji!

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, je to klasický low-cost… podobně jako norwegian, nebo třeba LEVEL. Cena nízká ale bez dodatečných služeb.

 • Profilový obrázek
  Tom napsal(a):

  Ahoj, nevíte prosím jestli společnost scoot garantuje při letech přestup? (jde mi o let z Berlína do Austrálie s přestupem v Singaporu).

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, ano, prodává to na jedné letence jako přestupní let.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *