Skupiny létají s Honzou

Akční letenky na BALI a do okolí

10 990 Kč
25.1.2019 9:44 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Nízkonákladovka Scoot spustila výprodej letenek do jihovýchodní Asie.
 

V právě probíhajícím výprodeji seženeme akční letenky například na Bali. S odletem z Berlína pořídíme nejlevnější termíny za 419,5 EUR, v přepočtu to je 10 990 Kč. Let je operován s přestupem v Singapuru, kde si můžeme zvolit kratší i delší čas na přestup třeba na prohlídku města. Tuto cenu najdeme např. v termínu 15.5. – 23.5., zpět můžeme letět ale i později za stejnou cenu. V okolních květnových termínech seženeme letenky na řadu dalších termínů o cca 10-20 EUR dražších. Na nejnižší cenu se dostaneme, pokud koupíme letenky pro dva a více cestujících. V ceně letenky je jen příruční zavazadlo o rozměrech 54x38x23 cm a kabelka nebo notebook. Pro odbavené zavazadlo koupíme nejlépe letenku v dražším tarifu s cenou o 60 EUR vyšší na jednom směru. Akce končí 27.2. nebo vyprodáním letenek.
 


 

Akční ceny do jihovýchodní Asie

V akční nabídce Scoot se objevily také další destinace za akční ceny. Z destinací v Indonésii např. Palembang za cenu cca 8 700 Kč, Pekanbaru za 8 800 Kč a Jakarta za 9 200 Kč. Dále je v akci také Singapur za 9 000 Kč (přímý let bez přestupu), Kuala Lumpur za 9 200 Kč nebo ostrov Langkawi za 9 100 Kč. U všech se jedná o dubnové/květnové termíny, podmínky jsou stejné jako u letenky na Bali (min. 2 cestující, zavazadla, přestup), letenky rovněž pořídíte pod odkazem výše.
 

Jak do Berlína

Z Prahy nás do Berlína dopraví přímé vlakové spoje (už od cca 370 Kč v jednom směru z celého Středočeského kraje), případně autobusové linky Regiojetu nebo Flixbusu (od 9-15 € v jednom směru).
Na letiště nás pak dopraví autobusová linka TXL, která odjíždí z centra každých 5 minut, pro cestu použijeme jízdenku AB.

Chystáte se navštívit Indonésii? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *