Akční letenky na MALLORCU - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Akční letenky na MALLORCU

525 Kč
12.6.2019 16:03 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Na Mallorcu se dostaneme i v létě za akční cenu.
 

Nejlevněji se v létě na Mallorcu dostaneme z okolních letišť. Za 20 EUR, tedy asi 525 Kč, pořídíme zpáteční letenky s odletem z Drážďan (např. 13.8. – 20.8., 20.8. – 22.8.), Mnichova (např. 9.7. – 12.7.) nebo z Berlína.

Nejvíce letenek najdeme při odletu z Berlína, termíny i časy letů si můžeme libovolně volit (létá se i 6x denně), termíny jsou hlavně srpnové. U odletů z Mnichova najdeme červencové termíny vždy s odletem z úterý a návratem v libovolný den kromě víkendů, u Drážďan se pak jedná o převážně týdenní srpnové termíny. O 5 EUR dráž pak pořídíme letenky také z Norimberka. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.

Letenky z Drážďan
13.08.2019 – 20.08.2019

Jak do Berlína

Z Prahy se dopravíme na letiště Tegel celou cestu po dálnici autem. Pokud zvolíme hromadnou dopravu, na výběr jsou vlakové i autobusové spoje. Cestovat musíme do centra Berlína – ceny startují cca kolem 300 Kč v jednom směru. Na letiště nás pak dopraví linka TXL, která jezdí každých 3-5 minut, lístek budeme potřebovat pro zóny AB. Několik autobusových spojů Flixbusu nás pak zavezou bez přestupu až na letiště Tegel.

Jak do Mnichova

Na letiště v Mnichově dojedeme pohodlně autem. Pokud se rozhodneme pro hromadné prostředky, ideální volbou jsou autobusy Regiojetu nebo Flixbusu.

Jak do Drážďan

Na letiště v Drážďanech dojede stejně jako do Mnichova pohodlně autem. Autobus autobusy Regiojetu nás doveze několikrát denně až na letiště.

Navštivte Mallorca se zájezdem od CK Triplo od 7590 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  Ubytování v 3* hotelu u pláže  •  Transfer k hotelu
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Mirka Plšková napsal(a):

  Dobrý den, nějaké levné letenky tento víkend a za týden zpět na Mallorcu nebo někam do Řecka? Díky za odpověď.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, u pravidelných linek jsou letenky na poslední chvíli naopak drahé, jedině lastminute od cestovek, třeba zde letenky.etravel.cz

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *