Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do VIETNAMU

9 990 Kč
23.7.2019 9:40 5 komentářů
Nabídka již není aktuální

V akci Air China pořídíme levné letenky do Vietnamu.
 

Levné letenky do Vietnamu pořídíme s odletem z Vídně. Air China právě nabízí akční tarif na trase do Hanoje a Ho Chi Minhova města, ve kterém za zpáteční letenku zaplatíme 9 990 Kč. Letenky pořídíme na spoustu termínů od října do dubna. V nabídce jsou také open-jaw letenky s příletem do Ho Chi Minhova města a odletem zpět z Hanoje, které se hodí na procestování celého Vietnamu (cena o 300 Kč vyšší). Lety jsou operovány s jedním delším přestupem v Pekingu, kam se můžeme podívat díky bezvízovévu vstupu. Kromě příručního zavazadla máme v ceně také jedno odbavené zavazadlo do 23 kg.

Jak do Vídně

Na letiště do Vídně nás odveze nejpohodlněji autobus RegioJetu, ten jezdí z Brna přímo na letiště 6x denně. Jednou denně jezdí přímo na letiště bus Leo Expressu ve směru z Ostravy a Brna. Cestovat můžeme ale také do centra města vlakem ČD nebo Regiojetu, na letiště se pak vydáme příměstským vlakem.

Chystáte se navštívit Vietnam? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Eva napsal(a):

  Dobry den, je potrebne on poziadat? Alebo transfer a hotel mate v letenke automaticky? Ak nie kde treba poziadat?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano je potřeba žádat, ideálně přes web aerolinky.

 • Profilový obrázek
  Zdeňka napsal(a):

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat na zkušenosti s Air China. Našla jsem jen horší recenze a váhám s nákupem letenek. Díky za odpovědi.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, v porovnání s ostatními bych to viděl jako standard…

 • Profilový obrázek
  Heisy napsal(a):

  Peking je nic moc. Air China ale dává transfer hotel zdarma, dokonce i když se kupuje letenka přes třetí stranu. Doporučuju.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *