Akční letenky do VALENCIE - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do VALENCIE

14.10.2019 8:34 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce aerolinek Wizz Air a Lauda pořídíme levné letenky do Valencie.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Valencie jsou dostupné u obou dopravců za výhodnou cenu 20 €, tedy asi 528 Kč. Letenky pořídíme na různě dlouhé termíny včetně prodloužených víkendů během ledna 2020. Ve spoustě termínů navíc nabízí Wizz Air stejnou cenu jak pro členy, tak bez členství v klubu WDC, letenky tak můžeme bez problémů kombinovat s nabídkou od Lauda.
 


 

Jak do Vídně

Na letiště do Vídně nás odveze nejpohodlněji autobus RegioJetu, ten jezdí z Brna přímo na letiště 6x denně. Jednou denně jezdí přímo na letiště také bus Leo Expressu ve směru z Ostravy a Brna. Cestovat můžeme ale také do centra města vlakem ČD nebo Regiojetu, na letiště se pak vydáme příměstským vlakem.

Valencie

Valencie je třetím největším španělským městem. Z letiště se do centra nejpohodlněji dopravíte metrem, které letiště obsluhuje. Linky č. 5 a 3 odjíždí z letiště každých 8 minut a do centra Vás dopraví za 20 minut. Lístek Vás vyjde na 3,90€ + 1€ za vydání lístku. Můžete si také zvolit lístek v podobě plastikové kartičky, která Vás samotná bude stát 2€. Levněji se do centra dopravíte Metrobusem, který odjíždí z letiště každou půlhodinu a do centra Vás dopraví asi za 35 minut. Jízdenka stojí 1,45€.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *