Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do SYDNEY

12 672 Kč
26.8.2019 15:46 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

Akce nízkonákladovky Scoot pokračuje i na lety do Austrálie.
 

V nabídce aerolinky Scoot se objevily levné letenky z Berlína do Sydney v Austrálii. Za zpáteční letenku na několik termínů zaplatíme 480 EUR, což je v přepočtu jen asi 12 672 Kč, plus mínus pár eur podle termínu. Lety jsou operovány s jedním přestupem v Singapuru, u kterého si můžeme bez změny ceny vybrat, zda jej absolvujeme rychle nebo si uděláme v Singapuru zastávku. Letenky jsou k dispozici na několik málo termínů v průběhu března a dubna 2020, příkladem třeba 18.3. – 30.3.2020. Na nejnižší cenu se dostaneme po zadání slevového kódu „ESCAPE25„. V ceně letenky je příruční zavazadlo.

Jak do Berlína

Let je operován z letiště Tegel, musíme tak přes centrum. Využít můžeme ale levných tarifů od Regiojetu nebo Flixbusu, kteří nabízejí jízdenky do centra Berlína už od cca 300 Kč v jednom směru. Na letiště se pak dostaneme expresní linkou TXL, která jezdí každých 6 minut a vyjde na 2,80 €. Na brzké ranní lety nás za vyšší cenu dopraví také přímá linka Flixbusu z Prahy přímo na letiště Tegel.

Sydney z Londýna

Levné letenky do Austrálie se objevily také s odletem z Londýna. Zpáteční letenku od Air China pořídíme za 12 490 Kč. Lety jsou operovány s přestupem v Pekingu, v ceně jsou 2 odbavená zavazadla do 23 kg a v nabídce je spousta termínů od konce října 2019 do června 2020. Let odlétá z letiště Heathrow, kam nás dopraví British Airways už za cca 1 800 Kč (s nákupem dopředu + cena za zavazadla), případně můžeme letět např. s Ryanair nebo easyJet na jiné londýnské letiště a na Heathrow přejet po zemi.

Letenka z Londýna do Sydney
18.03.2020 – 30.03.2020
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Eliška napsal(a):

  Dobrý den, můžu očekávat letenky do Sydney a zpět za nějaký rozumný peníz cca na 3 týdny přes Vánoce? Díky

  • Pep napsal(a):

   To urcite nie.

  • Honza napsal(a):

   Bohužel ceny budou naopak několikanásobně vyšší.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *