Akční letenky do Řecka na CHALKIDIKI - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do Řecka na CHALKIDIKI

525 Kč
12.4.2019 10:31 5 komentářů

Wizz Air nabízí nyní akční letenky na řecké pobřeží.
 

V aktuální akci Wizz Air pořídíme akční letenky z Vídně do řecké Soluně. V termínech na konci června, kdy už sezóna běží, koupíme zpáteční letenky za 20 – 25 EUR, v přepočtu za 525 – 657 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si tentokrát připlatí 330 – 450 Kč. Termínů je na přelomu června a července k dispozici více, a to jak delších, tak kratších. Nejlevněji pořídíme např. 23.6. – 28.6. nebo delší 23.6. – 3.7., o pár korun dráž pak třeba kratší 2.6. – 5.6. nebo delší 24.6. – 3.7.2019. Za tuto cenu není problém sehnat řadu termínů i na květnové termíny, ty se spíše ke koupání hodí na návštěvu Soluně a okolí. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Letenky z Vídně do Soluně
23.06.2019 – 28.06.2019

Soluň – Chalkidiki

Do Soluně se z letiště dostaneme autobusem 78, který jezdí každou půlhodinu a jízdenka vyjde na 0,60 EUR. Letiště v Soluni je také vstupní bránou na poloostrov Chalkidiki. Nejlepší způsob, jak se po třech prstech poloostrova pohybovat je po vlastní ose automobilem. Především místní autopůjčovny nabízejí zajímavé předsezónní ceny. Do destinací blíže letiště (např. Nea Kalikratia nebo Nea Michaniona) se dá za rozumné peníze dostat předem objednaným taxíkem.

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni nás dopraví přímé autobusy Regiojetu z Prahy i Brna. Celkem můžeme vybírat z cca 10 spojení denně, v nabídce jsou rovněž kombinace vlaku do centra Vídně a následné cesty dalším vlakem na letiště.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Kuba napsal(a):

  Pavel: Problém není v té akci, 1000 je super, ale proč tedy do titulku nedá cenu 1000 a do textu napíše, že pro členy je to levnější? Bylo by to mnohem srozumitelnější, logičtější a férovější.

  Žabka: takže kdyby dal do titulku cenu 1000, tak mu bude klikat méně lidí? A proč? protože asi ne všichni jak tvrdíte využiví nějaké pofidérní členství které platí jen u wizzu.Vím, že to tak dělají všechny podobné weby, takže tohle není hejt jenom na honzu. jen využívám diskuze kterou tu pan P rozproduil

 • Profilový obrázek
  Pavel napsal(a):

  Protože letět za 1000 v létě k moři se nevyplatí, to už je moc? Nebo v čem je problém? A nechcete mít všechny informace rovnou v titulku? Titulek na 3 řádky je přece v pohodě, hlavně nekliknout a nečíst „zbytečně“

 • Profilový obrázek
  Žabka napsal(a):

  Máte to napsáno v textu, tak čtěte. Navíc většina akcí, které se zde objevují, platí pro členy klubů aerolinek. Takže pokud létáte vícekrát do roka, kupte si členství a pak se vám to vyplatí. Nebo… pokud vám vadí, že ztratíte minutu času na „clickbaitu“, tak tady nechoďte vůbec. Každý den tady správci přidávají několik nabídek na levné letenky a naším poděkováním je pouze to, že jim navštívíme jejich webovky a zajistíme tak vyšší návštěvnost. Kdyby všude bylo napsáno „jen pro toho a jen pro toho“, pak by ta návštěvnost byla několikrát nižší. Jako vyjádření díku za jejich aktivitu mi kliknutí na clickbaitové titulky přijde to nejmenší. Nejde přeci o zpravodajství…

 • Profilový obrázek
  P napsal(a):

  Už poněkolikáte se nachytám na váš nesmyslný clickbait. Pište rovnou, že je cena s členstvím… Ne, že konečná částka pro ostatní je dvojnásobná.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Vždycky píšu nejnižší dosažitelnou cenu. Tady je to asi jasný s klubem 500, bez 1 000 Kč, jenže jsou případ, kdy je cena s klubem jen v některých termínech jiná než bez klubu, u Volotey je třeba rozdíl v klubu jen 2 €, u easyjet je jiná cena pro 1,2,3,4,5 osob… Psát tak nejnižší možnou cenu a k tomu případně příplatek mi přijde nejrozumnější řešení…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *