Akční letenky do PETROHRADU - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do PETROHRADU

1 440 Kč
27.6.2019 10:06 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky do Petrohradu pořídíme z nedaleké Budapešti.
 

Akční letenky z Budapešti do ruského Petrohradu pořídíme u Wizz Air. Letenky pořídíme nejvýhodněji na termíny v lednu a únoru. Za nejlevnější termín 17.1. – 22.1. zaplatíme 18 000 HUF, v přepočtu asi 1 440 Kč, za několik dalších na přelomu ledna a února pak 21 100 HUF, tedy necelých 1 690 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, pokud členství nemáte, připlatíte si na zpáteční letence asi 525 Kč. Členství pro dva vyjde na 799 Kč na rok, pokud tedy pojedeme alespoň ve dvou, členství se nám vyplatí pořídit a jeho výhody můžeme využívat po celý rok. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Letenky z Budapešti do Petrohradu
17.01.2020 – 22.01.2020

Pro srovnání – nejlevnější letenky z Prahy na jakýkoliv termín i přes léto pořídíme u Smartwings a Aeroflotu za 4 690 Kč, termíny najdete zde.

Jak do Budapešti

Kvůli brzkému rannímu odletu budeme muset do Budapešti vyrazit už den předem, a to buď autobusovými spoji Regiojetu / Flixbusu nebo vlaky ČD, případně autem. Při zpáteční cestě dorazíme do Budapešti dopoledne, do ČR se tak dostaneme jednoduše stejným způsobem (bus/vlak).

Petrohrad

Z letiště v Petrohradu nás dopraví do na stanici metra 2 Moskovskaya autobusy č. 39, 39Ex nebo minibusy K39. Jednosměrná jízdenka nás vyjde na 40 RUB (16 Kč) a cesta zabere asi 35 minut.

Víza a ubytování

Při vyřizování turistických víz je nejlepší se vykašlat na zprostředkovatele a jednoduše si ho podat sám (nyní lze už jen přes vízová centra – Praha/Brno/Karlovy Vary). První krok je sehnat si ubytování, které nám zdarma vystaví pozvání.
S vytištěným pozváním, kopií stránky s fotem z pasu, vyplněným formulářem, pojištěním na dobu cesty, pasem a fotem na pas pak vyrazíme na vízové centrum, kde za vízum zaplatíme 1 720 Kč.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *