Akční letenky do PEKINGU - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do PEKINGU

9 790 Kč
24.1.2019 15:18 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Na návštěvu Velké čínské zdi pořídíme akční letenky z Prahy.
 

Do hlavního města Číny Pekingu se můžeme nyní podívat za akční cenu. S odletem z Prahy pořídíme zpáteční letenku od ruských Ural Airlines za pěkných 9 790 Kč. Let je operován s jedním krátkým přestupem v Jekatěrinburgu, na který (pokud neopustíme tranzitní zónu letiště) není potřeba vyřizovat vízum. Letů je k dispozici spousta od května až do října včetně letních prázdnin. V ceně letenky jsou také dvě odbavená zavazadla do 23 kg.
 

Letenky z Prahy do Pekingu s přestupem
02.07.2019 – 09.07.2019

 

Z Prahy do Pekingu bez přestupu

V akční nabídce jsou také letenky z Prahy do Pekingu na přímé lety. V akci Hainan Airlines najdeme řadu termínů od února do dubna, kdy za přímou zpáteční letenku zaplatíme 11 290 Kč. V ceně letenky jsou rovněž dvě odbavená zavazadla do 23 kg.
 


 

Peking

Nejrychleji se z letiště dostanete do centra metrem, které zde bylo vybudováno v souvislosti s konáním Olympijských her v roce 2008. Jízda do centra trvá asi 20 minut a vyjde na 25 juanů, tedy asi 85 Kč.
Pro cestu do Číny potřebujete víza. Nejlevnější pořídíte už za 2000 Kč.

Chystáte se navštívit Čínu? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *