Akční letenky do PANAMY v sezóně
11 490 Kč
Nabídka již není aktuální
Výhodné letenky do Panamy pořídíme také v hlavní sezóně.
V nabídce aerolinky Air Europa pořídíme nyní levnější letenky do středoamerické Panamy. Letenky s odletem z Mnichova koupíme právě teď za 11 490 Kč. Let je operován s jedním velice rychlým přestupem v Madridu. Termíny pořídíme přes celou hlavní sezónu od ledna do dubna 2020, a to jak na kratší, tak dlouhé pobyty. V ceně letenky je příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek.
Letenky z Mnichova do Panamy | |
05.02.2020 – 12.02.2020 |
Jak do Mnichova
Na letiště v Mnichově dojedeme pohodlně autem. Pokud se rozhodneme pro hromadné prostředky, ideální volbou jsou autobusy Regiojetu nebo Flixbusu, které nás zavezou až na letiště. Podrobnější informace o dopravě na letiště v Mnichově najdete zde.
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.