Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do NEPÁLU

8 831 Kč
20.1.2023 14:43 18 komentářů
Nabídka již není aktuální

Levné letenky do Nepálu pořídíme díky šikovné kombinaci letenek.


Nejlevnější letenky do Nepálu koupíme při kombinaci letenek od Wizz Air a Jazeera Airways a přestupem v Kuwaitu. Letenky z Vídně do Kuwaitu pořídíme za 80 EUR, v přepočtu asi 1 968 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí necelých 500 Kč. V Kuwaitu přestoupíme na let Jazeera Airways do Kathmandu, zpáteční letenka vyjde na 89 KWD, což je v přepočtu 279 EUR, tedy asi 6 863 Kč. Celkem za všechny letenky zaplatíme 8 831 Kč. Letenky za tuto cenu najdeme na termíny od září do konce roku, tedy i v hlavní sezoně. Pokud cestu tam absolvujeme v úterý, nebudeme muset v Kuwaitu nocovat, let do Kathmandu stihneme ještě tentýž večer. Přestup mezi aerolinkami není garantovaný, při změně nebo zrušení jednoho letu nemůžeme zdarma měnit nebo rušit ostatní lety. V Kuwaitu si můžeme udělat při cestě libovolně dlouhou zastávku.
V ceně letenek je u Wizz Air příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm (odbavená zavazadla se připlácejí), u Jazeera Airways máme v ceně kromě příručního zavazadla i dvě odbavená do 30 kg.

Letenky z Vídně do Kuwaitu
12.09.2023 – 19.09.2023
Letenky z Kuwaitu do Kathmandu
12.09.2023 – 19.09.2023

Z Mnichova i s garantovaným přestupem

Pokud se nechceme stresovat ohledně přestupu v Kuwaitu, můžeme celou cestu absolvovat s Jazeera Airways s garantovaným přestupem. Lety z Mnichova do Kathmandu rovněž s přestupem v Kuwaitu vyjdou na 465 EUR, v přepočtu asi 11 439 Kč. Další výhodou je kromě garantovaného přestupu i rychlý přestup, odbavená zavazadla do 30 kg po celou cestu bez nutnosti příplatků a velké množství termínů – letenky za tuto cenu se dají sehnat na prakticky jakýkoliv termín včetně letních prázdnin.

Letenky z Mnichova do Kathmandu
12.09.2023 – 19.09.2023
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Eva napsal(a):

  Ahoj. Už jsem hledala cesty a nenašla, tak se tu zeptám, kdyby náhodou se našla nějaká verze. 🙂 Mám credit 10 000Kč u společnosti Delta, kvůli špatně koupené letence. Duben-květen 2024 chci letět do Kathmandu. Je nějaká varianty letět část cesty s Deltou a zbytek dokoupit jinde? Zkoušela jsem už různé varianty, ale do míst jako je Dubaj, Indie, Turecko nelétají. Děkuji. E:

  • Honza napsal(a):

   Ahoj, bohužel tímto směrem to bude s Deltou problém, jedině pokud by povolily využití i na lety Air France/KLM, ale detaily platnosti tkreditů neznám. S Deltou jedině směr US.

 • Alena napsal(a):

  Ahoj, máte někdo prosím zkušenost s přestupem v Kuvajtu? Je potřeba řešit tranzitní vízum, když jsou letenky od jiných společností a přestup tak není garantovaný? Díky

  • Honza napsal(a):

   Ahoj, to by mohl být problém, ideálně se obrátit na příslušné velvyslanectví nebo leteckou společnost.

  • Alena napsal(a):

   Jenom prikladam info potvrzene konzulatem v Kuvajtu, kdyby nekdo take zjistoval. 🙂
   „Pro všechny občany ČR, kteří budou potřebovat tranzit z jednoho do druhého terminálu, platí, že žádná víza /tranzitní, či jiná/ nejsou při přestupu, jakkoli dlouhém, potřeba.
   Na letišti je v každém příletovém terminálu zřízen „transfer desk“, kde cestovatelům zařídí převoz mezi terminály a vyzvednou zavazadlo, tudíž víza nebudou potřeba.
   Pokud cestovatel chce opustit letiště a vstoupit do země, pak je potřeba vízum.“
   https://www.mzv.cz/kuwait/cz/viza_a_konzularni_informace/upozorneni_pro_vsechny_cestovatele_z_1.html

 • Vašek napsal(a):

  Má někdo zkušenost s Jazeera Airways? Co sem viděl tak maj strašidelný hodnocení.

 • miras napsal(a):

  to Marek: Zcela urcite byly letenky na rijen, sam jsem to zkousel, ale uz jsou teda asi pryc.

 • Nikoleta napsal(a):

  Ahoj, bývajú prosím akcie aj na ne-lowcostové aerolinky do Kathmandu? Aká cena spiatočnej letenky je ešte ok a dokedy max máme s kúpou leteniek počkať ak by sme chceli ísť v říjnu? Díky.

  • Pepa napsal(a):

   Ahoj, za mě bych určitě bral ten let s jazeera z mnichova, není to low cost, kufry v ceně a cena je perfektní.

  • Honza napsal(a):

   Ahoj, na říjen je tam ta akce z Mnichova a to bych považova za akční stop, levněji bych je už nečekal.

 • LK napsal(a):

  Ahoj, bohužel tam nevidím lety na listopad a prosinec. Píšeš, že by měly být dostupné až do konce roku. Jak je to možné?

  • Honza napsal(a):

   Ahoj, ty od Wizzu jsou až do konce roku.

 • Anet napsal(a):

  Ahoj a neni tam nejaka sikovna kombinace na brezen 2023?

  • Petra napsal(a):

   Ahoj, taky bych potřebovala na konec února/ březen.

  • Honza napsal(a):

   Aktuálně tam bohužel na únor/březen nic moc není.

  • Honza napsal(a):

   V Březnu se bohužel ještě nelétá.

  • Marek napsal(a):

   zdravím,
   nemohu na Jazeera air dohledat na říjen ty letenky za tu cenu…je možné, že jsou již pryč? nabízí mi to ceny kolem 460 , ale jednosměrné. díky za info

  • Honza napsal(a):

   Ano, už je toho hodně pryč.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *