Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do MEXICO CITY

10 826 Kč
5.2.2020 12:42 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky do Mexika pořídíme s odletem z německých letišť.
 

Aerolinky KLM a Air France daly do prodeje levné letenky z Norimberka a Berlína do Mexika. Letenky do Mexico City pořídíme nyní nejlevněji za 418 EUR, což je v přepočtu asi 10 826 Kč. Letenky za tuto cenu najdeme v únorových a březnových termínech. Termíny až do konce roku (kromě letních prázdnin) pak pořídíme za cenu okolo 440 EUR (11 400 Kč), a to včetně vánočních termínů. Lety jsou operovány s jedním přestupem v Amsterdamu nebo Paříži. Letenky v ceně zahrnují příruční zavazadlo do 12 kg.

Letenky do Mexico City
13.03.2020 – 18.03.2020

Jak do Norimberka

Do Norimberka nás dopraví pravidelné spoje hned 3 dopravců – Regiojet, Flixbus nebo Deutsche Bahn (DB). Ideální formou dopravy je ale auto, z ČR dojedeme na letiště po dálnici, parkování pak pořídíme za rozumnou cenu především na menších parkovištích kolem letiště. Zadarmo pak zaparkujeme v okolí stanice Ziegelstein – na letiště pak dojedeme jednu stanici metrem.

Jak do Berlína

Z Prahy se dopravíme na letiště Tegel celou cestu po dálnici autem. Pokud zvolíme hromadnou dopravu, na výběr jsou vlakové i autobusové spoje. Cestovat musíme do centra Berlína – ceny startují cca kolem 300 Kč v jednom směru. Na letiště nás pak dopraví linka TXL, která jezdí každých 3-5 minut, lístek budeme potřebovat pro zóny AB.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Petra napsal(a):

    Dobry večer,nemáte nějaké letenky za super cenu konec června začátek července do Mexika nebo na Mauricius?

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *