Akční letenky do MADRIDU - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do MADRIDU

525 Kč
31.5.2019 8:20 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

Výhodné letenky do Madridu pořídíme u Wizz Air.
 

Nejlevnější letenky do španělského Madridu pořídíme s odletem z Vídně u aerolinky Wizz Air. Na několik podzimních termínů pořídíme zpáteční letenky za 20 EUR, v přepočtu asi 525 Kč. Příkladem např. 8.11. – 13.11., 24.11. – 26.11. nebo 4.12. – 7.12.2019. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si budou muset připlatit asi 390 Kč. Pokud si připlatíme ještě 5-10 EUR, najdeme termínů daleko více. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Letenky z Vídně do Madridu
08.11.2019 – 13.11.2019

Jak do Vídně

Na letiště do Vídně nás odveze nejpohodlněji autobus RegioJetu, ten jezdí z Brna přímo na letiště 6x denně. Jednou denně jezdí přímo na letiště bus Leo Expressu ve směru z Ostravy a Brna. Cestovat můžeme ale také do centra města vlakem ČD, na letiště se pak vydáme příměstským vlakem.

Madrid

Z letiště v Madridu nás doveze do centra metro. Wizz Air přistává a odlétá na/z termínálu T1, na stanici metra tedy budeme muset dojít cca 10-15 minut chůze po terminálech – stanice leží až u terminálu 3. Při cestě ze stanic na letišti je potřeba k základním jízdenkám (jednotlivé nebo po 10 kusech) přikoupit i příplatek za cestu z/na letiště (3 €). Pokud tak plánujete cestovat po Madridu, vyplatí se nakoupit rovnou turistickou jízdenku (1 den – 8,40 €, 2 dny 14,20 €, 3 dny 18,40 €,…), v ceně jízdenky je i jízda z/na letiště.

Navštivte Madrid se zájezdem od CK Triplo od 7590 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  3* ubytování v blízkosti centra města
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Josef napsal(a):

  Vaše tipy jsou super rád s váma lítám ale nejraději mám lety z katovic kterých moc není. Jsem dokonce členem klubu wizz air, jinak vám moc děkuji a přeji hodně štěstí.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ono je to vždy dost sezónní. Jeden čas byly nabídky z Katowic prakticky bezkonkurenční, postupně se zase ale začaly objevovat linky odjinud, aktuálně třeba hlavně z Berlína a Vídně… tak nějak se snažím vždy vybírat cenu a odletovou destinaci podle zajímavosti pro co nejvíce lidí…

 • Profilový obrázek
  L. napsal(a):

  „Ostatní si budou muset připlatit“ 😀 😀 😀 😀 😀

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *