Akční letenky do letního MAROKA - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do letního MAROKA

1 184 Kč
6.6.2019 11:11 Žádné komentáře

Akční letenky do Marrákeše pořídíme s odletem z Norimberka.
 

Aktuálně nejlevnější letenky do Maroka, konkrétně do Marrakeše, pořídíme s odletem z Norimberka. Nejlevnější termíny pořídíme za cenu okolo 45 EUR za zpáteční letenku, v přepočtu to dělá asi 1 184 Kč. Zajímavé jsou také dostupné termíny. Za tuto cenu pořídíme řadu termínů na přelomu června a července, např. 23.6. – 26.6., 26.6. – 3.7. nebo 30.6. – 7.7.2019. Termíny můžeme téměř libovolně natahovat nebo zkracovat. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.
 

Letenky do Marrákeše
23.06.2019 – 26.06.2019

 

Marrakeš v létě

V létě je potřeba počítat s vyššími teplotami, ty maximální obvykle přesahují 35 °C, vydat se ale můžeme z Marrakéše i k moři do Agadiru nebo třeba Casablancy, kde se dají tyto teploty lépe snášet. Do Agadiru nás doveze za 3h autobus, do Casablancy můžeme dojet za 2,5 hodiny vlakem.
Z letiště v Marrakeši se do centra dopravíme přímým autobusem – zpáteční jízdenka vyjde na 50 MAD, což je asi 125 Kč. Letiště je poměrně blízko centra, pokud vyhandrkujeme dobrou cenu, můžeme dojet do centra taxi, případně i dojít pěšky.

Jak do Norimberka

Z Prahy dojedeme na letiště v Norimberku celou cestu po dálnici. Parkovat můžeme přímo na letišti, kde je potřeba počítat s poměrně drahým parkovným, odstavit auto ale můžeme na u některé stanice metra, které je z centra na letiště vedeno. Metrem se vydáme na letiště také pokud zvolíme pro dopravu do Norimberka vlak ČD nebo autobusy Flixbusu, DB Bahn či RegioJetu.

Tipy, které v průvodci nenajdeš: Maroko
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *