Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do letního MAROKA

1 184 Kč
6.6.2019 11:11 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Akční letenky do Marrákeše pořídíme s odletem z Norimberka.
 

Aktuálně nejlevnější letenky do Maroka, konkrétně do Marrakeše, pořídíme s odletem z Norimberka. Nejlevnější termíny pořídíme za cenu okolo 45 EUR za zpáteční letenku, v přepočtu to dělá asi 1 184 Kč. Zajímavé jsou také dostupné termíny. Za tuto cenu pořídíme řadu termínů na přelomu června a července, např. 23.6. – 26.6., 26.6. – 3.7. nebo 30.6. – 7.7.2019. Termíny můžeme téměř libovolně natahovat nebo zkracovat. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.
 

Letenky do Marrákeše
23.06.2019 – 26.06.2019

 

Marrakeš v létě

V létě je potřeba počítat s vyššími teplotami, ty maximální obvykle přesahují 35 °C, vydat se ale můžeme z Marrakéše i k moři do Agadiru nebo třeba Casablancy, kde se dají tyto teploty lépe snášet. Do Agadiru nás doveze za 3h autobus, do Casablancy můžeme dojet za 2,5 hodiny vlakem.
Z letiště v Marrakeši se do centra dopravíme přímým autobusem – zpáteční jízdenka vyjde na 50 MAD, což je asi 125 Kč. Letiště je poměrně blízko centra, pokud vyhandrkujeme dobrou cenu, můžeme dojet do centra taxi, případně i dojít pěšky.

Jak do Norimberka

Z Prahy dojedeme na letiště v Norimberku celou cestu po dálnici. Parkovat můžeme přímo na letišti, kde je potřeba počítat s poměrně drahým parkovným, odstavit auto ale můžeme na u některé stanice metra, které je z centra na letiště vedeno. Metrem se vydáme na letiště také pokud zvolíme pro dopravu do Norimberka vlak ČD nebo autobusy Flixbusu, DB Bahn či RegioJetu.

Chystáte se navštívit Maroko? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *