Akční letenky do LAS VEGAS - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do LAS VEGAS

7 890 Kč
14.5.2019 12:37 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Nejlevnější letenky do Las Vegas pořídíme z blízkých německých letišť.
 

British Airways daly do prodeje akční letenky z Mnichova a Berlína do Las Vegas. Letenku z Berlína pořídíme za 7 890 Kč, z Mnichova za 7 990 Kč. Lety jsou uskutečněny s jedním přestupem v Londýně. Letenky pořídíme na spoustu zimních termínů od prosince do března, jak na kratší výlet do kasína, tak i na delší pobyt na cestování po spoustě okolních národních parcích, jako jsou např. Grand Canyon nebo park Sequoia. V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla o rozměrech 56x45x25 cm a 40x30x15 cm.

Letenky z Berlína do Las Vegas
14.01.2020 – 20.01.2020
Letenky z Mnichova do Las Vegas
14.01.2020 – 20.01.2020

Jak do Mnichova

Na letiště v Mnichově se můžeme vydat autem celou cestu po dálnici z Prahy. Přímo na letiště pak zajíždějí některé spoje Regiojetu a Flixbusu. Do centra města se vydáme buď autobusy výše uvedených společností nebo DB Bahn, případně vlakem ČD. Na letiště nás pak doveze příměstský vlak.

Jak do Berlína

Z Prahy se dopravíme na letiště Tegel celou cestu po dálnici autem. Pokud zvolíme hromadnou dopravu, na výběr jsou vlakové i autobusové spoje. Cestovat musíme do centra Berlína – ceny startují cca kolem 300 Kč v jednom směru. Na letiště nás pak dopraví linka TXL, která jezdí každých 3-5 minut, lístek budeme potřebovat pro zóny AB.

Chystáte se navštívit USA? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Petra napsal(a):

  Myslite, ze je jeste sance na nejakou akci na letenky na zapadni pobrezi v zari?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ano, tipl bych si že třeba z V|ídně se něco objeví.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *