Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do KATÁNIE

718 Kč
4.8.2022 13:10 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za super cenu jsou dostupné letenky do Katánie.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Katánie jsou dostupné u Wizz Air. Letenky za 718 Kč pořídíme na kratší i delší termíny od září do listopadu 2022. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí 260 Kč na jednom letu. V ceně letenek od Wizz Air máme příruční zavazadlo 40x25x20 cm.
Příkladem letenky na termín 21.9.2022 – 23.9.2022.
 

Letenky z Prahy do Katánie
21.09.2022 – 23.09.2022

 

Katánie

Z letiště do centra města nás doveze místní Alibus. Jedna cesta nás vyjde na 4 €, cesta do centra trvá asi 20 minut. V docházkové vzdálenosti najdeme také zastávku městských linek nebo vlakovou stanici (cca 10 minut pěšky nebo shuttle busem). Na tu dojedeme vlakem z hlavní vlakové stanice za 5 minut a 1,90 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Filip napsal(a):

  Nevíte, co znamená u WizzAiru systémový doplatek? Navýšilo mi to cenu letenky o 2000 Kč. Objevil se mi v kalkulaci až při přechodu na platbu. Díky.

  • Filip napsal(a):

   Letěli bychom 2 dospělí + 2 děti (5 a 8 roků).

  • Honza napsal(a):

   Je to poplatek 10 € za osobu a let a naskočí tam v případě, kdy si wizzair.com myslí, že jste robot. Obvykle to je způsobeno některým z pluginů v prohlížeči, které blokují reklamu apod.

  • Petr Šperka napsal(a):

   Stalo se mi to samé při objednávání přes web. Zkusil jsem tedy objednat ty samé letenky přes mobilní appku a bylo to v pohodě.

 • Gabriela napsal(a):

  V úterý zrušil WizzAir všechny lety Praha – Palermo už od začátku října, včetně našich listopadových. Tak jsem zvědavá, jak dlouho vydrží tento let. Optimisticky bookuju znovu a dávám Sicilii (a WizzAiru v této destinaci) druhou podzimní šanci.

  • Honza napsal(a):

   Není to nic neobvyklého, aerolinky optimalizují cca 3 měsíce před odletem letové řády a od listopadu je to proto, že se najíždí na zimní letový řád, kdy se nevyplatí Wizzu podle aktuální poptávky létat, prošrktávají i Katánii, Benátky nebo Řím.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *