Akční letenky do JIHOAFRICKÉ REPUBLIKY - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do JIHOAFRICKÉ REPUBLIKY

9 820 Kč
23.8.2019 10:25 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Akční tarif najdeme u KLM na lety do Johannesburgu.
 

Levné letenky do Jihoafrické republiky, konkrétně do Johannesburgu, se objevily u aerolinek KLM a Air France. Na několik termínů pořídíme zpáteční letenky za 372 EUR, což je v přepočtu asi 9 820 Kč. Lety jsou operovány s jedním přestupem v Amsterdamu nebo Paříži. Letenky pořídíme na téměř jakýkoliv termín v první polovině prosince. V ceně je pouze příruční zavazadlo. Pokud potřebujeme odbavené, nejlevněji ho získáme zakoupením dražšího tarifu, za který zaplatíme na zpáteční letence 60 EUR, případně využijeme nabídku Ethiopian za 10 790 Kč na termíny na přelomu září a října, která obsahuje 2 odbavená zavazadla.

Letenky z Vídně do Johannesburgu
04.12.2019 – 10.12.2019

Jak do Vídně

Na letiště do Vídně nás odveze nejpohodlněji autobus RegioJetu, ten jezdí z Brna přímo na letiště 6x denně. Jednou denně jezdí přímo na letiště bus Leo Expressu ve směru z Ostravy a Brna. Cestovat můžeme ale také do centra města vlakem ČD, na letiště se pak vydáme příměstským vlakem.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Dana napsal(a):

  Jak nejlevne do Nairobi ?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, žádné levnější spojení v nabídce není. Obvykle tak s British přes Londýn, KLM/Air France přes Paříž a Amsterdam nebo třeb Qatar přes Doha….

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *