Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do FINSKA

1 635 Kč
2.11.2022 7:58 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky do Finska pořídíme na celý příští rok.
 

V aktuální akci aerolinek Air Baltic pořídíme nyní levné letenky do Finska. Letenky z Prahy (i Vídně) do Helsinek, Turku a Tampere pořídíme za 65 EUR, což je v přepočtu asi 1 635 Kč. Lety jsou operovány s jedním přestupem v lotyšské Rize, kde si u některých letů můžeme zvolit rychlý i celodenní přestup, který můžeme využít k návštěvě města. Obrovská výhoda těchto letenek je fakt, že se nemusíme omezovat termínem – letenky jsou za tuto cenu k dispozici na prakticky všechny lety po celý příští rok, letní prázdniny ani prodloužené víkendy nevyjímaje. V ceně letenky máme dvě příruční zavazadla 55x40x23 cm a 40x30x10 cm.
 


 

Za stejnou cenu i Pobaltí

Nabídka Air Baltic se neomezuje pouze na Finsko, zahrnuje i celé Pobaltí. Za 65-70 EUR koupíme letenky z Prahy do Vilniusu, Palangy, Rigy a Tallinu opět po celý rok 2023.

Helsinki

Z letiště se dopravíme do centra Helsinek nejrychleji vlakovou okružní linkou. Jízda zabere asi 30 minut a lístek nás vyjde na 4,70 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Brigita napsal(a):

  Dobrý den, volné termíny opravdu ještě jsou, ale problém je přes Air Baltic letenky koupit, zkoušela jsem včera 3x a pokaždé to skončilo chybou po schválení platby karty. Na obrazovce vyskočí Error, ale platba je zarezervovaná. Máte někdo podobnou zkušenost? Po komunikaci s Air Baltic dvě platby stornovali, jedna stále zůstává zarezervovaná, ale letenku nemám….

  • Honza napsal(a):

   Bohužel netuším v čem by to mohlo být, kupoval jsem u nich několikrát a vždy bez problému.

 • Aneta napsal(a):

  Dobrý den, mate nějaký tip na termín kde je celodenní přestup v Rize? Nedaří se mi žádný najít. Dekuji

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, je tam toho spousta, prakticky každý termín tam má možnost přílet do Rigy odpoledne a odlet druhý den zase odpo, hlavně při letu směr ČR.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *