Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do BENÁTEK

498 Kč
20.9.2022 8:13 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu si můžeme zaletět do Benátek.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Benátek jsou dostupné už za 498 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí tentokrát jen 120 Kč na jednom směru. Poskládat si můžeme i prodloužehný víkend – letá se v pondělí a pátek. V ceně eltenek od Wizz Air máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm. Novinkou od listopadu 2022 je navýšení rotací na druhé lince do Benátek (letiště Treviso) – Ryanair nově bude létat út, čt, so, ne. Mimo středu se tak bude létat do Benátek z Prahy denně. Ceny letenek u Ryanair startují kolem tisícovky.
Příkladem letenky na termín 13.1.2023 – 16.1.2023.
 


 

Jak z letiště Marco Polo

Wizz Air bude létat na hlavní benátské letiště Marco Polo. Na letiště je vedena linka městského autobusu č. 15, která nás doveze do pevninské části Mestre za cca 25 minut. Cena jednosměrné jízdenky je 10 €. V nabídce jsou také spoje společnosti ATVO, rovněž za 8 €. Pokud chceme jet rovnou do ostrovních Benátek, přímo z letiště jsou v nabídce waterbusy za 15 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *