Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do BARCELONY

910 Kč
26.11.2020 8:49 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Akci z minulého týdne Vueling ještě vylepšil slevovým kódem.
 

Aktuálně tak pořídíme nejlvnější letenky z Prahy do Barcelony na jarní termíny za 33,74 €, tedy asi 910 Kč. Letenky jsou dostupné hlavně na konec dubna a začátek května 2021. Pro získání nejlevnější letenky je potřeba zadat slevový kód „BLACK25“.
Výhodou letenek od Vueling je při nákupu přes web aerolinky možnost změnit termín odletu, případně si nechat bezplatně do 48h před odletem vyplatit letenku do kreditu a použít ji k rezervaci na jiné trase či pro jiného cestujícího. V ceně letenek je velké a malé příruční zavazadlo.
Příkladové letenky pořídíme na 27.4.2021 – 29.4.2021.
 

Letenky do Barcelony
27.04.2021 – 29.04.2021

 

Barcelona

Lety Vuelingu jsou provozovány z Terminálu 1. Od T1 se dopravíme do centra měst Aerobusem za 5,90 €, případně dojedeme k Terminálu 2 shuttle busem (každých 5 minut, zdarma) a odtud pokračujeme do centra města metrem nebo příměstským vlakem. Využít můžeme také městského busu 46, který vyjde na 2,15 €.
V nabídce jsou rovněž výhodné jízdenky Hola BCN, které platí na 48, 72, 96 a 120 hodin jak na metro nebo vlak z letiště tak na celou MHD v rámci barcelonské zóny. Jízdenku koupíme jednoduše online s 10% slevou a vyzvedneme si ji pak v automatu v metru na letišti.

Letenky během druhé vlny

Při rezervaci letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení – proto je potřeba vždy přikupovat všechny další služby jako zrušitelné. Při případné změně o více jak 3h nebo zrušení máte vždy nárok na refund plné částky. Při nevyužití letenky, můžete u Vuelingu do 48h před odletem převést cenu letenky do kreditu a nakoupit jakoukoliv jinou (termín, destinace, jméno může být jakékoliv).

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Lenka napsal(a):

  Dobrý den Honzo, měla bych mít u Vuelingu kredit po zrušení letenek na Mallorcu přes Level.
  Po přihlášení na stránky Vuelingu se mi však na účtu žádný kredit neukazuje.
  Máš s tím nějakou zkušenost?
  Děkuji
  Lenka

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, kredit mám jen u Vuelingu, vyloženě přes LEVEL jsem nic nerušil…

 • Profilový obrázek
  Andrea napsal(a):

  Našla jsem letenky na 7.5-11.5, ale nikde jsem nenašla možnost zdát slevových kód. Mohu poprosit o Radu? Díky Andy

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Je to v kroku po vybrání letenek, úplně dole, viz druhý screen.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *