Akční letenky do Anglie - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do Anglie

1 015 Kč
16.5.2019 8:08 2 komentáře

CC0 Pixabay

Za fajn cenu pořídíme letenky na lince z Prahy do Bornemouthu.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Bornemouthu pořídíme v nabídce nízkonákladovky Ryanair za 1 015 Kč. Letenky pořídíme na ideálně prodloužené víkendy s odletem ve čtvrtek ráno a příletem v neděli večer. Letenky jsou v nabídce na celkem 4 červnové víkendy a to v dostatečném počtu.
Příkladem tak pořídíme letenku třeba v termínu 20.6.2019 – 23.6.2019.
 

Letenky z Prahy do Bournemouth
20.06.2019 – 23.06.2019

 

Jak z letiště v Bournemouth

Z letiště do centra Bournemouth dostaneme autobusovou linkou 737, která jezdí z letiště cca jednou za dvě hodiny. Celodenní jízdenka pak vyjde na 4,10 GBP. Nejvýhodnější i pro cesty do okolí je tak spíš pronájem auta. Ceny pronájmu začínají na 700 Kč za den.

Stonehenge

Bournemouth je výborné výchozí místo pro cestu ke Stonehenge. Pro cestu autobusem se musíme nejprve dostat z Bournemouth do Salisbury linkou X3, zpáteční jízdenka vyjde na 8,80 GBP. Ze Salisbury pak můžeme pokračovat speciálním autobusem Stonehenge tours, na který vyjde jízdenka na cca 15 GBP (bus společně se vstupem vyjde na 30 GBP). Samostatný vstup ke Stonehenge pak stojí necelých 20 GBP. Při cestě autem zaplatíme za parkování u areálu 5 GBP.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Ivo Komárek napsal(a):

  Byl jsem (i díky tomuto serveru) v dubnu a byl to krásný výlet – půjčení auta za hubičku přímo na letišti v Hertzu (v našem případě nižší střední třída, 4 dny za 2400,-), najeto asi 500 mil, do Bournemouthu do města jsem se ani nepodíval – jen anglický venkov, pobřeží, malá městečka …

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Paráda 🙂

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *