Skupiny létají s Honzou

Akční letenky do LISABONU

1 310 Kč
12.6.2019 12:52 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Zpáteční letenky do Lisabonu pořídíme levně na podzimní termíny.
 

Letenky s odletem z Berlína jsou v nabídce do Lisabonu za výhodnou cenu 50 €, tedy asi 1 310 Kč. Letenky jsou v nabídce na konec listopadu, kdy si můžeme poskládat kratší i delší termíny, dostupné jsou letenky také na prodloužený víkend.
 

Letenky z Berlína do Lisabonu rezervujte zde
23.11.2019 – 25.11.2019

 

Jak na letiště Schönfeld

Letiště Schönfeld leží asi 2,5 hodiny jízdy po dálnici od českých hranic. Pokud se rozhodneme vydat na letiště vlakem, doveze nás do centra města, odkud budeme pokračovat na letiště příměstským vlakem linky S9, lístek budeme potřebovat pro zóny ABC – jeho cena je 3,40 €.
Přímo na letiště nás ale dovezou z Prahy linky Regiojetu a Flixbusu.

Lisabon

Ryanair létá na terminál 2. Při příletu jste ale obvykle autobusem dopraveni do příletové haly terminálu 1, u kterého najdeme i stanici mestra. Jízdenka do centra nás vyjde 1,45 € + 0,50 € za vydání kartičky. Cena jednodenní jízdenky je pak 6,30 € + 0,50 €.
Při cestě na letiště je potřeba počítat s přemístěním z terminálu 1 na terminál 2, kam nás doveze autobusový shuttle zdarma.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Miroslav Bartakovič napsal(a):

  Jenom bych chtěl říci, že se nevyplatí jet s Regiojetem nebo Flixbusem přímo na letiště, protože je to asi o 400,- Kč dražší než jízda do centra na autobusové nádraží. Je lepší dojet na nádraží, potom U bánem se dvěma přestupy na konečnou stanici Rudow, odkud jede autobus U7 tuším přímo na letiště. Na konečné je i EDEKA, kde je možné před odletem nebo pri příletu koupit občerstvení a nemusíte platit, pokud samotřejmě nechcete, horentní částky za drahé burgery na letišti. Je nutné počítat s cestou asi 3/4 hodiny.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Díky za tip 😉

 • Profilový obrázek
  Ivet napsal(a):

  Utekly mi letenky do Lisabonu z VIE, tyto by byly super,když by to nebylo do DE tak daleko:-(

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Na podzim se ještě určitě nějaké akce objeví…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *