Skupiny létají s Honzou

Akční BARCELONA z Prahy

1 120 Kč
22.7.2021 8:01 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V dnešní akci Vuelingu pořídíme levné letenky do Barcelony.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Barcelony pořídíme v nabídce Vueling. Zpáteční letenky za 42 €, tedy asi 1 120 Kč jsou dostupné na spoustu termínů v srpnu, září a říjnu 2021. V ceně máme větší (musíme odbavit) a menší kabinové zavazadlo.
Příkladem letenky na 10.8.2021 – 13.8.2021.
 

Letenky do Barcelony
10.08.2021 – 13.08.2021

 

Barcelona

Lety Vuelingu jsou provozovány z Terminálu 1. Od T1 se dopravíme do centra měst Aerobusem za 5,90 €, případně využijeme k dopravě do centra metro. Využít můžeme také městského busu 46, který vyjde na 2,15 €.
V nabídce jsou rovněž výhodné jízdenky Hola BCN, které platí na 48, 72, 96 a 120 hodin jak na metro nebo vlak z letiště tak na celou MHD v rámci barcelonské zóny. Jízdenku koupíme jednoduše online s 10% slevou a vyzvedneme si ji pak v automatu v metru na letišti.

Letenky během druhé vlny

Při rezervaci letenky je potřeba mít na paměti, že může dojít ke změně nebo zrušení – proto je potřeba vždy přikupovat všechny další služby jako zrušitelné. Při případné změně o více jak 3h nebo zrušení máte vždy nárok na refund plné částky.
 
Do Španělska nám aktuálně postačuje registrace do vstupního formuláře.
Pro cestu do ČR aktuálně potřebujeme registraci a AG test před odletem, 5 dní karantény a PCR test. Pokud máme ukončené očkování, nebo jsme koronavirus v posledních 180 dnech prodělali, vyhneme se testům i karanténě.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Michal napsal(a):

  Zdravim, mohl bych se prosim zeptat, jake jsou covidove podminky, pokud se vracim z Barcelony a letim do Vidne? Z Vidne pak busem do Brna?

  Diky moc
  Michal

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, jedete do ČR hromadnou dopravou, takže z Barcelony byste měl mít už AG test, po příjezdu 5 dní karanténa a PCR test, vyplnit je potřeba jen český příjezdový fomulář. Pokud máte očkování/prodělání, tak testy i karanténa odpadají.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *