Skupiny létají s Honzou

Akce na letenky do ARGENTINY

15 085 Kč
31.5.2023 20:01 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

U Lufthansy koupíme levné letenky do jižní Ameriky.


Akční letenky do Argentiny koupíme u Lufthansy. Ta nabízí letenky z Vídně do Buenos Aires za 620 EUR, což je v přepočtu asi 15 085 Kč. Cestou nás čeká jen jeden velice rychlý přestup ve Frankfurtu. Letenky koupíme na různě dlouhé termíny v září, nejlevněji přímo na webu aerolinky. Termíny můžeme vybírat třeba v kalendáři na Pelikánovi. V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla o rozměrech 55x40x23 cm + 40x30x10 cm.

Příkladem letenky na termín 9.9.2023 – 23.9.2023.

Jarní termíny s odletem z Lince

V nabídce Lufthansy jsou také letenky na jarní termíny s odletem z rakouského Lince, který je dobře dostupný z Prahy i jižních Čech. na stránkách aerolinky najdeme několik dubnových termínů za 648 EUR, tedy asi 15 766 Kč. Opět nás čeká jen jeden přestup ve Frankfurtu.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Jan Růžek napsal(a):

  Rozumim to je dobra pojistka no. Nicmene poletime se dvema malymi detmi takze bychom neradi pak travili xy hodin na letisti pri cekani na jinej spoj takze pokud je ta hodina a pet minut na prestup spis nerealna nez ano tak bychom asi radeji zvolili jiny let.

 • Jan Růžek napsal(a):

  Nasli jsme letenky na jiny termin taktez z vidne ale mezipřistání – 1 h 5 minFrankfurt nad Mohanem (FRA) je takto kratonke… Je vubec mozne stihnout navazujici let v tak ohromnem letisti jako je frankfurt? Dekuji

  • Honza napsal(a):

   Je to víceméně starost aerolinky, pokud to náhodou nestihnete tak vás musí do cílové destinace dopravit nejbližším spojem na vlastní náklady.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *