200 000 facebook fans - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

200 000 facebook fans

14.10.2018 11:53 4 komentáře

Už 200 000 lidí sleduje Honzovy letenky na facebooku.
 

Před 5,5 rokem jsem zakládal malinký blog, na kterém jsem se rozhodl psát o letenkách, které najdu a jednoduše nemohu sám všechny proletět. Jen díky toleranci mých kolegů v práci jsem se mu mohl věnovat naplno a začít ho rozvíjet ve chvíli, kdy podobných webů byly desítky a to i několikanásobně větší s letitou historií. A to byl možná právě motiv, který mě hnal dopředu.
 
Web se chvílema začal rozjíždět rychleji, než by to kdokoliv čekal a tak prošel několikrát pády z důvodu přetížení, pokusy o útoky od hackerů, naprosto debilními tipy, o kterých si dneska říkám, že jsem nemohl být při smyslech, označením za letenkovýho amatéra od erudovaných internetových pisálků, přes dotazy na věci, o kterých jsem neměl ani páru. Přes to všechno je ale pro mě nejdůležitější vidět, že vás tipy baví, že si díky nim koupíte denně desítky letenek a ušetříte, pochvalných komentářů a zpráv vždy bylo spousta a jsem za ně rád.
 
S naprostou většinou lidí, se kterými se potkám, diskutujeme o letenkácc. Jsou se mnou spojený a jiný už to nebude, ale to je asi dobře!

Díky moc všem!

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Josef Rajtr napsal(a):

  Sleduji denně .Zrovna poletíme na Srí Laanku.Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Díky!

 • VADIMÍR SOUKUP napsal(a):

  sleduji každý den.super

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Díky!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *