100 000 lajků - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

100 000 lajků

29.11.2016 17:22 Žádné komentáře

Dneska se podařilo na mojí facebookové skupině shromáždit už 100 000 fanoušku.
 

Ačkoliv letenky hledám už hooodně dlouho, vlastní web jsem se rozhodl odstartovat až v červnu 2013 ve chvíli, kdy existovaly desítky webů a skupin s desítky tisíc lajků. Přesně před 3,5 rokama jsem si tak říkal, že 100 000 fanoušků asi jen tak nikdy nedosáhnu, dneska se to podařilo a ačkoliv nejde prakticky o nic závratného, jsem za to fakt rád.

Za celou dobu jsem přidal přes 1 500 tipů na letenky, odpověděl přes 20 000 dotazů a komentářů a zaznamenal na webu každým měsícem rekordní počet shlédnutí příspěvků.

Postupem času jsem se také rozhodl, že jsou tipy, které na mém webu neuvidíte, že nechci slepě upozorňovat na každou akci bez rozmyslu, jen abyste se za každou cenu proklikli na web a především, že nechci, aby byly Honzovy Letenky dalším tuctovým „levnoletenkovým webem“. Proto jsem si připravil pár novinek, které začnu zveřejňovat už tento týden a v jejich přidávání nechci polevit, snad to půjde :).
Každým dnem web i skupina roste, chodí vás víc a víc a to je pro mě velkou motivací, která mě žene dál, a za kterou vám moc DĚKUJU.

Honza

Komentáře
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *